OMEN Komunitní bitva - ukaž, kdo je lepší a vyhraj
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek OMEN Komunitní bitva - ukaž, kdo je lepší a vyhraj

OMEN Komunitní bitva - ukaž, kdo je lepší a vyhraj

ankerek

ankerek

19. 9. 2016 18:32
Reklama

Přichází netradiční projekt, který proti sobě postaví dvě dlouhodobě soupeřící komunity oblíbených her. Jedná se o naší Dotu 2 a hru podobného žánru, League of Legends.

OMEN Komunitní bitva bude spočívat v tom, že se budou hrát v obou hrách hrát 1v1 turnaje - čtyři kvalifikační a jeden závěrečný turnaj. Komunita hry, které se v kvalifikačních turnajích účastní více hráčů, získá lepší ceny do závěrečného turnaje.

OMEN Komunitní bitva - ukaž, kdo je lepší a vyhraj
i Zdroj: DOTA2.cz

Ceny v závěrečném turnaji

Vítězná komunita

  • Herní notebook OMEN 15 od HP s procesorem Intel Core i7
  • Prize money 6 000 Kč

Poražená komunita

  • Prize money 10 000 Kč

 

Informace o turnajích

Hraje se 1v1 tedy jeden proti jednomu, žádné týmy, týmové taktiky, ale jednotlivci a jejich vlastní skill na férovku proti sobě. Všechny Dota 2 turnaje se budou hrát tady na DOTA2.cz. League of Legends turnaje se budou hrát na TRYHARD.cz. Budou čtyři kvalifikační turnaje. Z každého postupují čtyři nejlepší hráči do závěrečného turnaje.

Dota 2 kvalifikace

1. Kvalifikace - Středa 28. 9. 2016 (70 hráčů)
2. Kvalifikace - Úterý 4. 10. 2016 (33 hráčů)
3. Kvalifikace - Sobota 8. 10. 2016 (41 hráčů)
4. Kvalifikace - Středa 12. 10. 2016 (21 hráčů)

League of Legends kvalifikace

(Více info na TRYHARD.cz)

1. Kvalifikace - Pondělí 3. 10. 2016
2. Kvalifikace - Sobota 8. 10. 2016
3. Kvalifikace - Pondělí 10. 10. 2016
4. Kvalifikace - Středa 12. 10. 2016

 

Závěrečný turnaj v obou hrách se uskuteční v neděli 16. 10. 2016 a budete je moci sledovat prostřednictvím livestreamu ARStudio (Dota 2) a Herdyn (League of Legends).

 

Pojďme tedy ukázat lolkařům a ukořisťme herní notebook pro sebe. Do první kvalifikace se můžete registrovat už nyní (hodinu před začátkem turnaje bude probíhat potvrzení účasti, více info na stránce kvalifikace).

 

Informace o hlavní ceně

Projekt probíhá pod záštitou profesionální značky herních produktů OMEN od HP. Hlavní cenou je herní notebook OMEN 15 s procesorem Intel Core i7 přinášející výkon hodný vítězů. Design notebooku se vyznačuje podsvícenou klávesnicí Dragon Red se znakem OMEN pod ní a se stínovaným potiskem na víku. Vysoký výkon i při nízkých teplotách umožňuje konstrukce s dvěma ventilátory a 62 wattová baterie posazená naležato směrem k předku stroje, která zvětšuje plochu chladicího povrchu a rozšiřuje prostor pro proudění vzduchu.

OMEN Komunitní bitva - ukaž, kdo je lepší a vyhraj
i Zdroj: DOTA2.cz

Novinkou této značky je desktop OMEN X využívající nejvýkonnější grafické řešení až dvou karet NVIDIA GeForce GTX 1080 a spolu s procesory 6. Generace Intel Core i7 s možností přetaktování jsou plně připraveny na nastupující trend virtuální reality. Dostupný je v několika konfiguracích a pro moddery také samostatně moderní skříň s pečlivě promyšleným chlazením.

Více se o OMEN Komunitní bitvě dozvíš zde pro Českou republiku a zde pro Slovensko. Novinky o herních počítačích a noteboocích od HP najdeš na herním webu HP.cz/gaming a HP.sk/gaming.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama