Peruánci šokovali Singapur, Alliance v turnaji končí
Článek Peruánci šokovali Singapur, Alliance v turnaji končí

Peruánci šokovali Singapur, Alliance v turnaji končí

Shovelmeister

Shovelmeister

30. 3. 2021 14:09

Obrovské překvapení připravil divákům singapurského Major tým Thunder Predator, který navzdory tomu, že byl jasným outsiderem, dokázal postupit z prvního místa skupiny.

Reklama
Reklama

Skupinová fáze Majoru v Singapuru přinesla dalších několik překvapení. Před turnajem se předpokládalo, že evropské týmy budou dominovat, nic takového se ale nestalo. Po katastrofálním výkonu týmu Nigma ve Wild Card turnaji končí i Alliance ve skupinové fázi bez jediné výhry. Naopak outsideři z Thunder Predator šokovali svět. V prvním dni zvítězili ve všech čtyřech sériích a ve druhém hracím dni k nim přidali další výhru a dvě remízy.

Do Upper Bracketu s nimi postoupí dva čínské týmy PSG.LGD a Vici Gaming, jimž se dařilo i v turnaji o divokou kartu. Ve spodním pavoukovi play-off se ocitnou papírově velmi silné celky, od kterých se očekávalo mnohem více. Quincy Crew ani Liquid nedokázali podat jejich standarní výkony a čtvrtém, respektive pátém místě.

Peruánci šokovali Singapur, Alliance v turnaji končí

Na Thunder Predator čeká v prvním kole Upper Bracketu nejsilnější tým světa, Secret. Na sociálních sítí organizací se již rozjel memestorm, od duelu mají fanoušci obou týmů obrovská očekávání. Pokud Peruánci zvládnou zvítězit i v tomto zápase, vytvoří obrovskou senzaci podobnou té z TI6, kdy TNC vyřadili favority z OG.

Peruánci šokovali Singapur, Alliance v turnaji končí

Vyřazovací fáze začne hned 31. března utkáním mezi Evil Geniuses a Fnatic ve 4:00 středoevropského času. Probíhat bude až do 4. dubna, kdy se uskuteční finále Lower Bracketu a grandfinále. Průběh Majoru můžete sledovat na oficiálním streamu nebo s českým komentářem. V turnaji nyní zústává celkem 12 týmů, které zabojují o celkový prize pool v hodnotě 500 tisíc dolarů a 2700 DPC bodů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz