DOTA2.cz Článek

Peruánci šokovali Singapur, Alliance v turnaji končí

shovelmeister
Shovelmeister
30. 3. 2021 14:09 Sdílej:

Obrovské překvapení připravil divákům singapurského Major tým Thunder Predator, který navzdory tomu, že byl jasným outsiderem, dokázal postupit z prvního místa skupiny.

Reklama
Reklama

Skupinová fáze Majoru v Singapuru přinesla dalších několik překvapení. Před turnajem se předpokládalo, že evropské týmy budou dominovat, nic takového se ale nestalo. Po katastrofálním výkonu týmu Nigma ve Wild Card turnaji končí i Alliance ve skupinové fázi bez jediné výhry. Naopak outsideři z Thunder Predator šokovali svět. V prvním dni zvítězili ve všech čtyřech sériích a ve druhém hracím dni k nim přidali další výhru a dvě remízy.

Do Upper Bracketu s nimi postoupí dva čínské týmy PSG.LGD a Vici Gaming, jimž se dařilo i v turnaji o divokou kartu. Ve spodním pavoukovi play-off se ocitnou papírově velmi silné celky, od kterých se očekávalo mnohem více. Quincy Crew ani Liquid nedokázali podat jejich standarní výkony a čtvrtém, respektive pátém místě.

Na Thunder Predator čeká v prvním kole Upper Bracketu nejsilnější tým světa, Secret. Na sociálních sítí organizací se již rozjel memestorm, od duelu mají fanoušci obou týmů obrovská očekávání. Pokud Peruánci zvládnou zvítězit i v tomto zápase, vytvoří obrovskou senzaci podobnou té z TI6, kdy TNC vyřadili favority z OG.

Vyřazovací fáze začne hned 31. března utkáním mezi Evil Geniuses a Fnatic ve 4:00 středoevropského času. Probíhat bude až do 4. dubna, kdy se uskuteční finále Lower Bracketu a grandfinále. Průběh Majoru můžete sledovat na oficiálním streamu nebo s českým komentářem. V turnaji nyní zústává celkem 12 týmů, které zabojují o celkový prize pool v hodnotě 500 tisíc dolarů a 2700 DPC bodů.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní komentářů se prosím přihlas na svůj účet nebo si jej snadno vytvoř.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz