Plantronics Dota 2 Cup o headsety v ceně 17 000 Kč (detaily hlavní části)
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Plantronics Dota 2 Cup o headsety v ceně 17 000 Kč (detaily hlavní části)

Plantronics Dota 2 Cup o headsety v ceně 17 000 Kč (detaily hlavní části)

ankerek

ankerek

5. 11. 2015 13:53
Reklama

Díky spolupráci s Plantronics jsme si pro vás připravili Dota 2 turnaj s cenami ve výši 17 000 Kč (630 €) pro dva nejlepší týmy, náhodného hráče a diváka. Turnaj se bude hrát od 25. října do 7. listopadu a bude probíhat kompletně online.

 

Plantronics Dota 2 Cup o headsety v ceně 17 000 Kč (detaily hlavní části)
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Formát turnaje

  • Kvalifikace (neděle 25.10., sobota 31.10.)
  • Hlavní část (sobota 7.11.)

 

Kvalifikace

Kvalifikační část bude v podobě dvou kvalifikačních turnajů s maximální účastí 64 týmů. Z obou kvalifikací postoupí 4 týmy do hlavní části turnaje. Kvalifikace proběhnou v termínech:

 

Bude se hrát klasický Single Elimination pavouk s BO1 zápasy. Registrace se otevřou vždy týden před začátkem kvalifikačního turnaje a od každého týmu potom bude požadováno potvrzení účasti.

 

Hlavní část

Hlavní část bude v podobě Double Elimination pavouka pro osm týmů. Týmy budou do pavouka rozmítěny podle umístění v kvalifikacích (A1 - 1. místo v první kvalifikaci bude hrát proti B4 - 4. místo v druhé kvalifikaci, B1 - 1. místo v druhé kvalifikaci bude hrát proti A4 - 4. místo v první kvalifikaci, atd.; ukázka pavouka). V celém Upper Bracketu se bude hrát BO3 a v celém Lower Bracketu BO1.

Turnaj se bude hrát v sobotu 7.11. od 13:00 a bude streamovaný AR Studiem (OFFak a Alckor).

Týmy

A1 eEriness (sehny, Vilik, ShapeYourMind, ^Cechi, Kure)

A2 DOTA2COORDINATORS (Tipek, Mambos, craNich, Rejd, Hssiss)

A3 Team BlackKingBar (wlad, zax, misko, Tulex, Seequick)

A4 Manay doto (papagaj, dixon, eddyn, christmess, taf)

B1 Female Body Inspectors (gollik, zero^, JohhnyCrypton, pipa, 0)

B2 KLAPPA REBAND FOR REAL REAL NOW (TheSadOne, Darkkosino, Dyraxi, Digi, Boom)

B3 Well Palyed (jojka, Tsuky, Paloky, DEL, Oleander)

B4 I Fucked Goat Once (Smudla, Mr. Screw, Rotoped, Fallen Comrade, LikeIGiveAFuck)

 

Zápasy si týmy domluví mezi sebou na IRC. Výsledky zadají adminům na IRC/steamu.

 

Pravidla

Výcuc důležitých pravidel:

  • Turnaje se smí účastnit každý, kdo je české nebo slovenské národnosti. Turnaj je vytvořen pro naši komunitu a tak v něm nemůžou být cizinci a to ani jako hráči, ani jako stand-ini.
  • Hráči pozvaných a už kvalifikovaných týmů mají v zájmu fair play zakázáno účastnit se kvalifikací jako stand-ini, v případě, že někdo tohle pravidlo poruší, hrozí postih (ve formě diskvalifikace z turnaje) nejenom jemu ale i oběma týmům, ve kterých figuroval.
  • Hráči jsou povinni hrát v sestavě, se kterou se přihlásili do turnaje. Povoleni jsou maximálně 2 stand-ini, kterými nemůže být nikdo už kvalifikovaný, ani někdo, kdo už stejnou kvalifikaci hrál a vypadl.
  • Defaultní server je Austria (po dohodě je možné hrát i na jiném). Tým který je vypsán jako horní vybírá stranu (Radiant/Dire) a spodní tým vybírá pick order.
  • Admini turnaje: Ankerek a Kovajda

 

Kompletní pravidla

 

Ceny

Plantronics Dota 2 Cup o headsety v ceně 17 000 Kč (detaily hlavní části)
i Zdroj: DOTA2.cz

1. místo - 5x Plantronics Gamecom 788

Pevná a mohutná sluchátka poskytnou prvotřídní Dolby 7.1 kanálový prostorový zvuk. Povedený design černé barvy s oranžovými prvky umocňuje honosnost tohoto headsetu. Pochopitelně nechybí kvalitní mikrofon ke komunikaci na teamspeaku. Bát se nemusíte ani o pohodlí při dlouhém nošení, měkké náušníky jsou navrženy s velkým důrazem na pohodlí. K počítači je připojíte přes USB konektor.

2. místo - 5x Plantronics Gamecom 388

Lehká sluchátka jsou určena všem herním nadšencům. Jsou vybavena mikrofonem potlačujícím šum pro čistou komunikaci se spoluhráči. Nabízí jednoduchý design s uzavřenými pohodlnými náušníky a jsou vhodné i pro mnohahodinové nošení. Na samotných sluchátkách nechybí ovládání hlasitosti ani tlačítko mute. K počítači je připojíte přes 3,5 mm jack.

 

Plantronics Dota 2 Cup o headsety v ceně 17 000 Kč (detaily hlavní části)
i Zdroj: DOTA2.cz

Po konci turnaje se ze všech hráčů, kteří se turnaje zúčastnili, vylosuje jeden a ten vyhraje Plantronics RIG SURROUND. Pro férovost budou hráči z prvního a druhého týmu z tohoto slosování vyřazeni.

Během finálového streamu na kanálu AR Studia bude probíhat soutěž pro diváky a jeden z diváků také vyhraje Plantronics RIG SURROUND.

Plantronics RIG SURROUND

Skvost mezi sluchátky, takové jsou RIG SURROUND. Moderní stylový design využívá textilních potahů černé a červené barvy na hlavovém mostu i náušnících. Vysoký komfort a pohodlí zajišťují měkké a velké mušle. Headset nabízí ohromující prostorový zvuk Dolby 7.1 surround s plnými basy i výškami. Sluchátka připojíte přes klasický 3,5 mm jack nebo zapojením do zesilovače přes USB. USB zesilovač je zároveň hlavním ovládacím prvkem a poskytuje kromě klasických funkcí jako vypnutí mikrofonu, ovládání hlasitosti nebo ekvalizér také možnost současného připojení dalšího zařízení přes 3,5 mm konektor a následného snadného a rychlého přepínání mezi těmito vstupy.

 

Stream

Hlavní část turnaje bude streamovat AR Studio. Jelikož se ale hraje více zápasů v jeden čas, nebude možné obsáhnout všechny. Jestli bude mít tedy někdo zájem streamovat hlavní část či kvalifikace, určitě dejte vědět.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama