Polský fotbalový klub zakládá vlastní Dota 2 tým
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Polský fotbalový klub zakládá vlastní Dota 2 tým

Polský fotbalový klub zakládá vlastní Dota 2 tým

Shovelmeister

Shovelmeister

16. 9. 2021 16:40

Jeden z největších fotbalových klubů Polska rozšiřuje svou esportovou sekci o Dota 2 tým.

Reklama
Reklama

Wisla All In je esportovou odnoží slavného fotbalového klubu. Organizace byla založena na konci roku 2019 a dosud měla týmy pouze v titulech Counter-Strike: Global Offensive a FIFA 21. Na své webové stránce a sociálních sítích klub oznámil založení nového týmu, a to v populární MOBA hře Dota 2.

Jsme hrdí, že můžeme oznámit, že jsme vstoupili na Dota 2 scénu. Těšíme se na nadcházející výzvy a můžeme vám zaručit, že to bude zajímavé.

Nejznámějším hráčem je Natan “Exotic_Deer” Michalewicz, který byl v letech 2017 a 2018 součástí nadějného týmu Kinguin, který se rozpadl po odchodu hlavní hvězdy Nishy do týmu Secret. Vrcholem jeho dosavadní kariéry byla účast na ESL One Katowice 2018 a čtvrté místo na Dota Summit 9. V nedávné době působil v mezinárodním týmu 5Comrades, s nímž ovládl třetí sezónu nejvyšší německé ligy ESL Meisterschaft.

Ostatní hráči jsou známí zatím pouze na polské scéně, klub jim ovšem věří a doufá, že se jim podaří kvalifikovat do západoevropské DPC ligy.

Wisla All In není zdaleka jedinou esportovou organizací patřící pod fotbalový klub. Již tři roky platí spolupráce mezi elitním čínským týmem LGD Gaming a francouzským velkoklubem Paris Saint-Germain. V minulém roce uzavřelo partnerství AS Monaco s ruskou organizací Gambit Esports a vznikl tým AS Monaco Gambit. Nedávno navázali spolupráci s fotbalovým klubem i američtí Evil Geniuses, konkrétně s anglickými Wolves.

Sestava Wisla All In Dota 2:

  1. Natan “Exotic_Deer” Michalewicz
  2. Marcel “Ekken” Hołowienko
  3. Kuba “Jacob” Staniszewski
  4. Marcin “Molex” Bucki
  5. Patryk “Crush” Jednak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz