Představení týmů na LanCraftu Summer 2014
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Představení týmů na LanCraftu Summer 2014

Představení týmů na LanCraftu Summer 2014

Kovajda

Kovajda

27. 6. 2014 20:35

LanCraft už klepe na dveře a tak je pomalu na čase představit si týmy, které na něm uvidíme. Je to docela wall of text, takže jsem tam dal barvičky, aby se vám to líp četlo.. #goodguyondra

Reklama
Reklama

Nejznámější, největší a nejprestižnější LANku, která se na našem území koná, snad nemá cenu představovat, kdyby někdo doopravdy nevěděl, o co se jedná, můžu ho odkázat na starší newsky:

http://www.dota2.cz/novinky/lancraft-summer-2014

http://www.dota2.cz/turnaj/lancraft-summer-2014

 

Byl jsem vyšší mocí, pro pozemšťany známou jako Ankerek, pověřen, abych pro vás udělal tu nejvíc cool coverage, která kdy spatřila světlo světa a čím jiným bych měl začít než představením týmů..

 

Co se kvality týmů týče, je naše scéna v poslední době dost vyrovnaná a odhadovat, kdo bude první, druhý a třetí je vyloženě loterií, protože stát se může cokoliv. Doby, kdy byl jasný vítěz - iNfernity a prakticky se na LANkách hrálo jen o druhé a třetí místo jsou už dávno pryč, takže se do žádného velkého hádání finálního umístění na bedně nebudu pouštět a pokusím se jen nějak procentuálně vyjádřit šanci každého celku umístit se v TOP 3.

 

 

SF > ALL craNich, profheadshot, Sajgon, Cajky, Kuře

 
Hodně silný mix tvořený čtyřmi hráči Your Family, doplněný o Profa (který nahradí vlada), jednoho z našich nejlepších hráčů co se individuálního skillu týče, takže aspoň pro mě jeden z horkých favoritů nejen na umístění na bedně, ale přímo na vítězství celého turnaje. Vzhledem ke společné minulosti s craNichem by zapojení Profa do týmu neměl být problém a nebojím se říct, že se máme na co těšit.
Šance na umístění na stupni vítězů: 90%
 
 

SAFARITulex, Vilik, Miško (aka macbul), Subrandom, Nekro

 

Druhý z dvojice pro mě největších favoritů na tomhle LC. Ač spolu v téhle sestavě nehrají dlouho, podařilo se jim už vyhrát i LAN akci a to v Bratislavě ve STORMU, kde před čtrnácti dny proběhl mimojiné i turnaj v dotě. Ukázali tam svou sílu a my jsme tak nuceni s nimi počítat jako s kandidátem na vítězství i na LanCraftu.

Šance na umístění na stupni vítězů: 90%

 

 

Adorable GamerS (aG)Maminečka, Seequick, Licitank, Stoly, JohnnyCryptoN

 

Pětice doposud známá jako slowVirus se na téhle akci představí pod zbrusu novým jménem, které vystihuje hlavně jejich kapitána. (<3) A aby toho nebylo málo, tak z té pětice zůstala jen trojice a je doplněna o bývalého hráče GRS, Stolyho a bývalého hráče wT, který se proslavil hlavně tím, že byl v EU leaderboardu, JohnnyhoCryptoNa. Zajímavé je, že oba noví členové hráli s 3qulem.. #konspiračníteorie

Šance na umístění na stupni vítězů: 70%

 

 

nEophyte (nEph)Idefix, paja, Tipek, Tonci, wlad

 

Tým 9, který se před nedávnem stal tváří multiklanu nEophyte už má za sebou taky jeden významější úspěch a to druhé místo na už zmiňované LANce ve Stormu, kde ve finále nestačili na Safari. Čtyři starci mezi sebe vzali mladíka, Tipka, a tak jsem zvědavý, jak se jim bude dařit a jestli se jim povede i tady ukořistit nějakou tu cenu.

Šance na umístění na stupni vítězů: 70%

 

 

Iron Team Gaming (ITG) - 3QUULU5, aRsony, c1RcA, jojka, Pípa

 

Dříve weTry, později SizeMatters (asi někomu ze členů zrovna nevyšlo rande), nově Žehličkovci, se na LC neukáží v plné sestavě, nýbrž v mixu, kde budou 3 stálí členi, ke kterým se přidá c1RcA, který jako carry nahradí Kikona a jojka, který bude místo Cechiho, o kterém se myslelo, že nepojede a tak Míra uplatit jojku, aby s něma jel, když kNt nejedou a nakonec Cechi jede, ale kluci se zachovali jako správní chlapi a neodhodili jojku, který se uvolil s nimi jet a u mě si tak získali velký respekt.. :)

Šance na umístění na stupni vítězů: 65%

 

 

Podkoní a Žák (PaZ) - Cechi, jazzfana, sehny, ZeeKee, Christmess

 

Variace na FragOut Gaming doplněná o Cechiho, který má své místo u ITG obsazené a tak doplní sestavu FOG, kde po Mambosovi zůstalo volné místo midaře, který se LANkám z mně a většině komunity neznámých důvodů vyhýbá.

Šance na umístění na stupni vítězů: 50%

 

 

Royal D. - Br3mca, DarinkaT, MARTIN, Muku0, Mikushiru

 

Reband jednoho z nejpohodovějších týmů na naší scéně, všichni jeho členi jsou oblíbení a mají spoustu přátel, obávám se však, že moc netrénovali a s herními výsledky to už tak pozitivní nebude, ale nechám se překvapit a budu doufat a přát jim, aby světu ukázali, že 3. místo na Districtu nebyla čistě zásluha Miška, kterej ten tým držel nějak pohromadě, ale že zvládnou velký věci i bez něj. :)

Šance na umístění na stupni vítězů: 20%

 

 

Silence before Storm (SbS) -  karba, CocaCOOLa, PRASOLET, stfu, Zuki

 

Tým, který s menšími obměnami v sestavě už nějakou dobu existuje, doslechl jsem se, že měli dokonce i nějaký úspěch v zahraničí, tak uvidíme, co předvedou na naší scéně.. Prasoleta byste mohli znát, zazářil na 1v1 turnaji v Plzni, kde se umístil na krásném třetím místě, což znamená, že dopadl lépe než Tipek z nEophytů!

Šance na umístění na stupni vítězů: 20%

 

 

RediA - Bari, Lemanael, Morgy, Warstomp, caixiN + standin.Kovajda :P

 

Jeden z předních týmů druhé ligy, na LC budou hrát se standinem, což jejich šance na úspěch podle objektivního výzkumu, na který jsem osobně dohlížel, zdvojnásobuje, takže se máme na co těšit!

Šance na umístění na stupni vítězů: 15%

 

 

Jolanda Gamers (JOGA)jimix, Lumpator, Hajadlo, Am, Chiquitta

 

Vzhledem k tomu, že se Daimenovi kryje LC s dovolenou v blíže nejmenované destinaci, která je pro čechy tou nejoblíbenější a nemůže se tedy zúčastnit, se eXi rozhodl, že bude radši s dK komentovat a týmu Warning! se rázem rozpadly plány na nějaké hrocení a rozhodli se, že místo nich naberou dva kámoše a pojedou si LanCraft hlavně užít. :)

Šance na umístění na stupni vítězů: 15%

 

 

ForEnJesssA, Kasta, Smirnof, raNy. +1

 

Tým, který spíš než v dotě bude soutěžit v počtu promilí alkoholu v krvi, kde bude určitě taky velká konkurence, ale té se prý nebojí. Možná dojde i na reparát z komentátorského křesla, tentokrát snad bez pokusu zapálit studio.. :)

Šance na umístění na stupni vítězů: 7.5%

 

 

NHLDILDOS, Flaky, goodfriend, LotharKAtt, Lukl

 

Z tohohle týmu znám jen pajku, takže si netroufám psát sem nějakej sloh a popřeju jí a jejímu týmu hodně štěstí, je to hodná holka, i když by na mě u toho cska nemusela tak řvát.. :(

Šance na umístění na stupni vítězů: 7%

 

 

TeamReportBoneSmasher, Laser_Line, NR.MischieffMaideN, Shisui, Willsonek

 

Díky tomuhle týmu se počet hráček na LC zdvojnásobí. :) Darinku z Royal D. a Pajku z NHL doplní MaideN a Shisui, která si dokonce vezme na pomoc svého přítele! K sobě ještě vezmou dva kamarády a pohodový víkend v okruhu přátel může začít..

Šance na umístění na stupni vítězů: 5%

 

 

Old.School - FarmForFame, hudebnik, Skream, Lokinek +1

 

Tým složený z oldschool hráčů, kteří s většími i menšími přestávkami hrajou už hodně dlouhou dobu, jsem zvědav, jestli dokážou překvapit a ukázat mládeži, že starší hráči nepatří do starého železa :)

Šance na umístění na stupni vítězů: 5%

 

 

Vycházel jsem z http://www.lancraft.cz/cz/summer-2014/players (v momentě, kdy tam bylo psaných 73) a informací, co jsem vyžebral od různých lidí, za což jim děkuji. :) Na seznamu je i pár lidí bez vyplněnýho týmu, takže očekávám, že se v průběhu následujících pár dní někam zařadí, abych je mohl zařadit i já sem, nebo že něco dalšího složí, třeba Frozenko, kterej je tamz rW psanej zatim sám, by něco složit mohl.. :)

 

 

Zatím to vypadá na 14 týmů, což považuju za slušnou účast a nemůžu se dočkat, až to vypukne!

 

Shoutout ankerkovi za pomoc s editací.^^

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz