pridejte-se-na-nas-novy-vylepseny-discord-server
DOTA2.cz Článek

Přidejte se na náš nový vylepšený Discord server

Shovelmeister

Shovelmeister

13. 7. 2021 12:12

Se změnou webu přišel i update našeho komunitního Discordu. Přidejte se a buďte součástí skvělé česko-slovenské komunity.

Reklama
Reklama

Před třemi měsíci jsme vylepšili náš web a nyní nastal čas zaměřit se i na Discord server. Starý server již nedostačoval potřebám aktivních členů, a tak došlo na vytvoření zcela nového. Můžete na něm získávat informace o současném dění, najít kamarády na hraní či dostávat upozornění o začátku vysílání u vašich oblíbených streamerů.

Většina funkcí se dá nastavit podle vašich potřeb, nebudou vás tedy rušit upozornění na věci, které vás nezajímají. Přidat se může úplně každý, tak neváhejte a klikněte na pozvánku.

Server stále ještě není ve finální verzi a každý z vás se může podílet na jeho postupném vylepšování. Pokud dostanete nápad na upravení stávající funkce nebo přidání jiné, nebojte se kontaktovat admina nebo člena Dota2.cz týmu, budeme jedině rádi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz