Profesionální fotbalisté se zlepšují hraním her
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Profesionální fotbalisté se zlepšují hraním her

Profesionální fotbalisté se zlepšují hraním her

Anonym

Anonym

14. 6. 2018 21:15

[Sponzorováno] Mistrovství světa ve fotbale 2018 je tady, tak se podíváme na zoubek tomu, jak hraní her zlepšuje výkony i profesionálních sportovců.

Reklama

Mistrovství světa ve fotbale 2018 je tady, tak se podíváme na zoubek tomu, jak hraní her zlepšuje výkony i profesionálních sportovců. Herní trvalkou, které se každoročně vyprodají miliony kopií, je fotbalový simulátor FIFA. Profesionální fotbalisté samozřejmě FIFu hrají, a to nejen z toho důvodu, že se jedná o jejich vášeň, ale protože díky hraní zlepšují svoje vlastní výkony na hřišti.

 

Jeden z nejslavnějších fotbalistů světa, Lionel Messi, je známý také jako vášnivý fanoušek počítačových her a jeho spoluhráči tvrdí, že po každém tréninku strávil ještě kolem 3 hodin hraním FIFy na PlayStationu. Díky tomu se Messi stal naprostou špičkou v držení míče i čtení hry. Má odehráno výrazně více zápasů, než jeho soupeři a je schopen daleko lépe reagovat na situace, které v zápase mohou nastat. To vše bez fyzické únavy a hlavně zábavnou formou.

 

Samozřejmě dnes rozhodně není sám a celá řada hráčů trénuje právě hraním virtuálního fotbalu, který dnes ale připomíná ten reálný více, než kdy dřív. Uvidíme, jak hráčům úmorné studium strategií vyjde právě na blížícím se Mistrovství světa, ve kterém uvidíme jak již zmíněného Lionela Messiho, tak další superstar jako Christiana Ronalda nebo Neymara.

 

Podívejte se na program MS ve fotbale 2018 – kdo má největší šanci vyhrát?

 

Fotbalisté paří Fortnite, Destiny ale také poker

 

FIFA samozřejmě není jedinou hrou, kterou si fotbalisté zahrají. Obrovsky populární hra Fortnite na motivy Battle Royale samozřejmě neunikla ani dalším superhvězdám. Pravidelně si zahraje třeba švédský útočník Zlatan Ibrahimović a na svém Twitteru sdílí i fotky ze svých pařanských session. Spousta fotbalistů si také osvojila vítězné pózy postav a zvlášť taneček „Take the L“ je populární u více fotbalistů.

 

 

Takový Pepe, který ještě před rokem hrál v Realu Madrid, si zase rád „odpočine“ u megaúspěšné střílečky Destiny, a dokonce své zápasy živě streamuje.

 

Již zmíněný Brazilec Neymar se zase velmi rád účastní pokerových turnajů a dokonce se již před pár lety stal ambasadorem jediné u nás fungující online herny PokerStars. Tváří značky PokerStars je také mimochodem Christiano Ronaldo, kterého ale za pokerovými stoly není vidět tak často.

 

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama