Profesionální hráči nejsou spokojení s novým MMR systémem
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Profesionální hráči nejsou spokojení s novým MMR systémem

Profesionální hráči nejsou spokojení s novým MMR systémem

Flam1ngo

Flam1ngo

23. 11. 2017 19:54

Dlouholetý midař Evil Geniuses, jednoho z nejlepších Dota 2 týmu světa: Syed Sumail "SumaiL" Hassan vyjádřil svojí nespokojenost s novým matchmaking systémem. Syedovi se nelíbilo to, že po první kalibraci do nové sezóny ztratil okolo 1600 MMR bodů. A rozhodně není sám.

Reklama

Po deseti odehraných zápasech se pákistánský hráč druhé pozice amerického týmu EG: Syed Sumail "SumaiL" Hassan dostal do divize Divine V. Syed se hrozně divil, jak je vůbec možné se propadnou o cca 1600 bodů. Ke konci starého matchmakingového systému měl SumaiL přibližně 8 300 MMR bodů. Po kalibraci mu Valve přidělilo 6 700 MMR bodů.

Zajímavý je, že jeden profesionální ruský hráč: sQreen hrající za Tier 2 kolektivy dostal po odehrání všech kalibračních zápasů 5 900 bodů, ale ve starém matchmakingu měl na svém kontě 6 800 bodů. Propadl se o cca 900 bodů a taky se dostal do nejvyšší divize Divine V.

Tak tady to máme. Sami rozhodněte, zda je to moc, nebo ne. Dám příklad: No[o]ne se pohyboval do resetu MMR cca nad hranicí 9 000 bodů, SumaiL se držel kolem 8 500 MMR bodů. Po kalibraci: No[o]ne - 6 700 bodů, SumaiL - 6 700 bodů. Já před kalibrací 6 700 bodů, po kalibraci 5 900 bodů.

Valve dnes aktualizovalo tabulku hráčů, kteří mají momentálně nejvyšší divizi - Divine V a nejvyšší možný počet MMR bodů:

Profesionální hráči nejsou spokojení s novým MMR systémem
i Zdroj: DOTA2.cz

Top 30 nejlepších Dota 2 hráčů dle nového MMR systému. Gratulujeme Mambosovi k pěknému 11. místu

Zdroj: cybersport.ru

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama