První Major roku se uskuteční v Singapuru
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek První Major roku se uskuteční v Singapuru

První Major roku se uskuteční v Singapuru

Shovelmeister

Shovelmeister

5. 2. 2021 08:40

Valve oznamuje místo konání prvního Majoru letošního roku.

Reklama

Po ukončení první sezóny regionálních DPC lig se odehraje Major, kde se střetnou ty nejlepší týmy světa. Bojovat se bude o 500 tisíc dolarů 2700 DPC bodů. Umístění na prvních příčkách by mělo týmu zajistit účast na nejprestižnějším esportovém turnaji The International.

První Major roku se uskuteční v Singapuru
i Zdroj: DOTA2.cz

Turnaj se uskuteční v Singapuru jako náhrada za loňský Major, který byl zrušen kvůli pandemii koronaviru. Zúčastní se celkem 18 týmů v tomto poměru, přičemž nejlepší tým regionu jde automaticky do vyřazovací fáze:

  • 4 z Evropy a Číny
  • 3 z jihovýchodní Asie a CIS
  • 2 z Jižní a Severní Ameriky

 Do miniturnaje o divokou kartu se z DPC ligy kvalifikují týmy následovně:

  • 3. a 4. místo z Evropy a Číny
  • 3. místo z CIS a jihovýchodní Asie

Formát turnaje o divokou kartu je nastaven tak, že všech šest týmů hraje každý s každým BO2 sérii. Z tabulky postupují pouze dva nejlepší, zbytek je vyřazen.

Zmínění dva nejlepší doplní šestici účastníků skupinové fáze. Rovněž bude hrát každý s každým BO2 sérii, přičemž první dva celky postupují do Upper Bracketu, 3.-6. tým do Lower Bracketu a poslední dva vypadávají.

Pořadatelem turnaje se stanou společnosti ONE Esports a PGL, které mají za sebou mnoho vydařených akcí, jako například ONE Esports Dota 2 World Pro Invitational Singapore nebo Kuala Lumpur Major.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz