Prvním finalistou TI9 je tým OG
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Prvním finalistou TI9 je tým OG

Prvním finalistou TI9 je tým OG

Zludos

Zludos

24. 8. 2019 11:43

Jako minulý rok si grandfinále The International zahraje tým OG.

Reklama

Ve finále Upper Bracketu se potkali finalisté uplynulého ročníku TI8, aby zabojovali o první místo v grandfinále TI9. Oba týmy měly obrovskou motivaci se probojovat do grandfinále. U PSG.LGD však touha po vítězství mohla být větší, jelikož se turnaj odehrává na domácí půdě v Číně a hlavně dychtivost po vítězné odvetě, která trvá od loňského finále, kdy jim tým OG sebral možnost vyhrát Aegis of Immortal. 

 

OG si vybrali sestavu, která byla velmi podobná té z minulého roku s Diem a Nature Prophetem. Doufali, že se se stejným pickem znovu zadaří. PSG.LGD se však velmi dobře připravili a bylo jasné, že nás čeká velmi vyrovnaný zápas dvou týmů z dotařské špičky. Stačila pouze jedna malá chyba od Anathan "Ana" Pham, aby v prvním zápase PSG.LGD zvítězili. 

 

 

Být vítězem The International však znamená, že budete bojovat do poslední chvíle, a tak ve druhém zápase OG vsadili na velmi silnou kombinaci Alchemisty a Chena, která vedla k naprosté dominanci a vítezství za pouhých 22 minut a 27 vteřin.

 

 

Ve třetím, nejdůležitějším zápase OG opět vsadili na Alchemistu s Chenem. Tentokrát však dominance nebyla taková, jako v předešlém utkání a po vyrovnaném průběhu nakonec zvítězil tým OG. 

 

Prvním finalistou TI9 je tým OG
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Pro tým OG je to druhé finále The International v řadě. Hráči tak mají nevídanou možnost vyhrát tento turnaj dvakrát po sobě. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz