Pudge je vítěz!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Pudge je vítěz!

Pudge je vítěz!

Skaut

Skaut

10. 8. 2017 12:17

Demokraticky rozhodnuto.

Reklama

Už je to relativně dlouhá doba, co vyšel bitevní deník pro tento rok a začalo se spekulovat o tom, kdo ovládne letošní hlasování o Arcane. I letos byla řada favoritů, kteří by se rádi ujali žezla. A potom přišlo velké finále.

 

Pudge je vítěz!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Pudge vs. Rubick. Kdo z koho?


"Hlasujte pro Pudge, raději budu mít v týmu na pubu useless Pudge než useless Rubicka, díky" Arteezy, 27. 7. 2017

A tak se po týdnech očekávání komunita dočkala konce. Nevíme, co se stalo. Arteezy buďto ukecal půlku komunity, nebo to byla náhoda. Rubick chtěl ukrást hlasování pro sebe, avšak na to ani jeho Spell Steal nestačil. Bug or what? Nikdo neví. Hodinová ručička se ale přesunula za pomyslnou hranici konce hlasování a bylo rozhodnuto.

 

Pudge je vítěz!
i Zdroj: DOTA2.cz

 Pudge se stává vítězem hlasování o Arcanu

 

Rozhodně se ale nejednalo o nudné výsledky, jak by se možná mohlo čekat. Podle oznámení bylo v čas ukončení hlasování (3. 8.) sečteno 57 585 833 hlasů. Majitelé s vyššími úrovněmi Battle Passu získali samozřejmě nějaké ty hlasy navíc.

Twitterový účet Doty 2 přinášející informace o aktualizacích ke konci července zdůraznil, jak moc těsné hlasování je - vyjádřil se, že vedoucí hrdina doposud získal 50.002 % hlasů. Po ukončení hlasování se ukázalo, jak moc se situace změnila - tedy vlastně spíš nezměnila:

  

Pudge je vítěz!
i Zdroj: DOTA2.cz

Rubick tak tedy smutně odchází a přemýšlí asi nad tím, kde se stala chyba. Proč nemohl těch pár hlasů Řezníkovi ukradnout?

  

Odhalení výsledků na panelu můžete rovněž zhlédnout na tomto odkaze.

 

Zdroje: Twitter Wykrhm ReddyTwitter Dota 2 updates

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama