Ramzes opouští aktivní sestavu Evil Geniuses
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Ramzes opouští aktivní sestavu Evil Geniuses

Ramzes opouští aktivní sestavu Evil Geniuses

Shovelmeister

Shovelmeister

7. 11. 2020 18:26

Nejúspěšnější americká organizace Evil Geniuses posadila na lavičku svého offlanera Romana "Ramzes666" Kushnareva.

Reklama

Ramzes byl součástí Evil Geniuses od září minulého roku, kde měl na starosti třetí pozici. Dříve hrál v legendární sestavě Virtus.pro na pozici Carry, po několika neúspěšných taženích na The International ale potřeboval změnu a přestěhoval se do USA.

Nyní vedení organizace přichází s nečekanou zprávou o Ramzesově posazení na lavičku. Stále není známo, co k tomuto rozhodnutí organizaci vedlo a kdo ho v budoucnu nahradí.

EG mají hned několik možností, jak hvězdného Rusa nahradit. Přechodně může do hry vstoupit trenér Bulba, který v minulosti hrál na nejvyšší úrovni a ke svým svěřencům má nejblíže. Další alternativou je návrat klubové legendy Sumaila, jemuž sice pozice 3 v minulosti úplně nevyhovovala, dnešní styl hraní je ale podstatně jiný. Možný je i příchod volných hráčů z jihovýchodoasijské scény, jako jsou iceiceice nebo Kuku.

Kam se vydá Ramzes zatím rovněž není známo. Již nějakou dobu se v kuloárech mluví o novém supertýmu, jehož součástí by měli být Ramzes, jeho bývalý kolega Solo a již zmíněný Sumail.

Aktuální sestava Evil Geniuses

  1. Artour "Arteezy" Babaev
  2. Abed "Abed" Yusop
  3. ???
  4. Andreas "Crit" Nielsen
  5. Tal "Fly" Aizik

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama