RAMZES666 se vrací na scénu s novým týmem
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek RAMZES666 se vrací na scénu s novým týmem

RAMZES666 se vrací na scénu s novým týmem

Shovelmeister

Shovelmeister

5. 3. 2021 10:54

Ruská hvězda Roman "RAMZES666" Kushnarev se po několika měsících vrací na profesionální scénu s CIS stackem Dota Team.

Reklama

RAMZES666 naposledy hrál v týmu Just Error s hvězdami CIS scény a legendárním midlanerem Sumailem. Po neúspěšném tažení v druhé sezóně EPIC League, kde se celek propadl až do nižší divize, se tým rozpadl. Od té doby bylo možné Ramzese vidět pouze na evropském MMR žebříčku, zabýval se totiž více byznysem. Zahrál si například v další reklamě, tentokráte propagoval ruskou telekomunikační společnost a její produkty.

Samotní organizátoři soutěže EPIC League S3 oznámili na svém twitterovém účtu, že místo týmu No Techies do ligy nastoupí Dota Team. V něm se nachází kromě Ramzese i jeho bývalý týmový kolega Solo nebo dřívější kapitán týmu Empire fn.

RAMZES666 se vrací na scénu s novým týmem
i Zdroj: DOTA2.cz

Ačkoli je na papíře sestava velmi silná a rozhodně má na postup ze skupinové fáze, hned první utkání proti týmu Spirit prohrála vcelku jednoznačně. V dalším kole je čekají VP.Prodigy. Aby postoupili do play-off a mohli zabojovat o prize pool v hodnotě 85 tisíc dolarů, musí vyhrát tři zápasy z maximálních pěti.

Stále se ještě neví, zda je složení celku Dota Team pouze jednorázová záležitost, nebo jestli se bude účastnit i druhé DPC sezóny. Pokud se bude týmu dařit, je pravděpodobné, že ho uvidíme i v CIS DPC lize.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama