RAMZES666 si zahrál v další reklamě
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek RAMZES666 si zahrál v další reklamě

RAMZES666 si zahrál v další reklamě

Shovelmeister

Shovelmeister

27. 2. 2021 17:00

Oblíbený ruský talent Roman "RAMZES666" Kushnarev se objevil v dalším reklamním spotu. Tentokráte si zahrál Anti-Mage při propagaci společnosti Rostelecom.

Reklama

RAMZES666 se již poněkolikáté objevil v reklamě. Nyní hrál společně s dalšími dvěmi osobnostmi gamingové scény v reklamě pro ruskou komunikační společnost Rostelecom. Jeho kolegy se stali dvojnásobný mistr světa ve World of Tanks Dmitry "LeBwa" Palaschenko a známá ruská streamerka Alina "AlinaRinRin" Rin.

RAMZES666 bude tváří společnosti, zejména jejích služeb pro hráče, po celý rok. Cílem reklamy je dostat její produkty a služby do povědomí hráčů, kterým nabízí to stabilní připojení a nízký ping.

Toto však není zdaleka první výstup ruské hvězdy v televizní reklamě. Již dříve si zahrál v reklamě na šampon Head and Shoulders a od prosince je ambasadorem značky Nike. Ve stejné době rovněž vydal svou kolekci oblečení 666.

Ramzesovi se sice daří na poli byznysu, v Dotě na tom v poslední době tak dobře není. Naposledy hrál v prosinci za hvězdný celek Just Error, výsledky týmu ale byly obrovským zklamáním, což zapříčinilo jeho rozpad. Od té doby je volným agentem a vidět je pouze na evropském MMR žebříčku, kde momentálně zaujímá 93. pozici.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama