RAMZES666 si zahrál v další reklamě
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek RAMZES666 si zahrál v další reklamě

RAMZES666 si zahrál v další reklamě

Shovelmeister

Shovelmeister

27. 2. 2021 17:00

Oblíbený ruský talent Roman "RAMZES666" Kushnarev se objevil v dalším reklamním spotu. Tentokráte si zahrál Anti-Mage při propagaci společnosti Rostelecom.

Reklama

RAMZES666 se již poněkolikáté objevil v reklamě. Nyní hrál společně s dalšími dvěmi osobnostmi gamingové scény v reklamě pro ruskou komunikační společnost Rostelecom. Jeho kolegy se stali dvojnásobný mistr světa ve World of Tanks Dmitry "LeBwa" Palaschenko a známá ruská streamerka Alina "AlinaRinRin" Rin.

RAMZES666 bude tváří společnosti, zejména jejích služeb pro hráče, po celý rok. Cílem reklamy je dostat její produkty a služby do povědomí hráčů, kterým nabízí to stabilní připojení a nízký ping.

Toto však není zdaleka první výstup ruské hvězdy v televizní reklamě. Již dříve si zahrál v reklamě na šampon Head and Shoulders a od prosince je ambasadorem značky Nike. Ve stejné době rovněž vydal svou kolekci oblečení 666.

Ramzesovi se sice daří na poli byznysu, v Dotě na tom v poslední době tak dobře není. Naposledy hrál v prosinci za hvězdný celek Just Error, výsledky týmu ale byly obrovským zklamáním, což zapříčinilo jeho rozpad. Od té doby je volným agentem a vidět je pouze na evropském MMR žebříčku, kde momentálně zaujímá 93. pozici.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz