Reprezentuj prvoligový fotbalový tým ve FIFA 20. Datart e:Liga píše historii!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Reprezentuj prvoligový fotbalový tým ve FIFA 20. Datart e:Liga píše historii!

Reprezentuj prvoligový fotbalový tým ve FIFA 20. Datart e:Liga píše historii!

Anonym

Anonym

26. 9. 2019 18:04

[Sponzorováno] Oblékni si dres svého oblíbeného týmu.

Reklama

Ligová fotbalová asociace společně se všemi prvoligovými kluby a herním portálem Grunex ti nabízí možnost stát se profesionálním hráčem. Ukaž svoje kvality v nové Datart e:Lize a reprezentuj jeden z prvoligových celků ve hře FIFA 20 na PlayStation 4.

 

Reprezentuj prvoligový fotbalový tým ve FIFA 20. Datart e:Liga píše historii!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Rád bys oblékl dres Slavie, Viktorky, Baníku, Sparty či jiného klubu? Nyní máš možnost. V Datart e:Lize si každý klub vybere nejlepší hráče, které následně pošle, aby reprezentovali jeho barvy a bojovali o tučnou kořist 150 000 Kč. Pokud si myslíš, že na to máš, zapoj se na webu e-liga.cz.

 

Postup je jednoduchý. Registruj se na webu, vyber si tým, kterého dres by si chtěl oblékat. V sekci turnaje zjisti, kdy se koná nejbližší kvalifikace, a začni trénovat. Nevyšlo ti to? Využij možnosti probojovat se mezi elitu v druhé kvalifikaci.

 

Celá soutěž začne v říjnu 2019 a skončí v lednu 2020. Všechny prvoligové kluby uspořádají dvě kvalifikace a z každé z nich postoupí dva nejlepší hráči do offline semifinále a získají dva lístky na domácí ligový zápas svého klubu. Offline semifinále se odehraje v Praze (pro českou část) respektive v Olomouci (pro moravskoslezskou část). V něm se ukáže, kdo je opravdová špička – dva vítězové budou moct obléknout dres svého oblíbeného klubu.

 

Reprezentuj prvoligový fotbalový tým ve FIFA 20. Datart e:Liga píše historii!
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Některé fotbalové celky už své FIFA hráče mají a maximálně dva z nich mohou nominovat přímo do tohoto semifinále. O stejný počet hráčů se pak sníží počet postupujících z kvalifikací.

 

Zatímco kvalifikace se odehraje v módu 85-rated teams ve formátu BO2 – tedy na dva zápasy, offline souboje v semifinále a následné finálové části se budou hrát v režimu FIFA Ultimate Team.

 

Jakmile bude dobojováno a každý klub určí své dva reprezentanty, začne finálová část. Ta proběhne v Praze v termínu 11. či 12. ledna. Všech šestnáct dvojic bude rozděleno do čtyř skupin po čtyřech týmech, kde se utká každý s každým dvakrát tzv. „Davis Cup“ formátem (tedy např. silnější Sparťan se slabším Slávistou; slabší Sparťan se silnějším Slávistou; „čtyřhra“ a následně silnější se silnějším a slabší se slabším).

 

Z každé skupiny postoupí dva nejlepší kluby do čtvrtfinále, dále už se pokračuje klasickým turnajovým pavoukem, kde prohra znamená definitivní konec v turnaji.

 

Hrát se bude celkem o 150 000 Kč. Vítěz každého turnaje dostane šálu klubu, který reprezentoval.

 

Lákavé, že? Registruj se na e-liga.cz, protože šance reprezentovat svůj oblíbený klub z FORTUNA:LIGY… To tu ještě nebylo!

 

Více informací, průběh soutěže a zajímavosti najdeš na oficiálním webu e-liga.cz a na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitch a YouTube.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama