Resolution a Cooman posilují HellRaisers
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Resolution a Cooman posilují HellRaisers

Resolution a Cooman posilují HellRaisers

Shovelmeister

Shovelmeister

3. 1. 2021 14:44

Dva slavní CIS hráči Resolution a Cooman se po pauze v profesionálním hraní přidávají k týmu HellRaisers.

Reklama

Roman "Resolution" Fominok se k týmu připojil hned v první den nového roku po několikaměsíční pauze od kompetitivního hraní. Naposledy hrál v září za Virtus.pro a od té doby seděl v ruském týmu na lavičce. Nyní zaujme pozici 3 u konkurenčních HellRaisers.

Mezi jeho největší úspěchy patří bezesporu druhé místo na The International 2016, kam se probojoval s týmem outsiderů Digital Chaos. Dále například vyřadil Evil Geniuses z The International 2017 s týmem Empire, kde pouze zaskakoval. Během jeho dlouhé a úspěšné kariéry si zahrál i v OG.

Carry bude v HellRaisers hrát nová posila Zaur "Cooman" Shakhmurzaev. Ruský matador naposledy působil v Cyber Legacy, a to do 20. listopadu 2020. Cooman prošel řadou silných týmů jako například Virtus.pro, Empire nebo Winstrike. Nikdy však nedosáhl na zlatou medaili z velkého turnaje, ačkoli prokázal, že na nejvyšší úroveň Doty má.

Resolution a Cooman posilují HellRaisers
i Zdroj: DOTA2.cz

Organizaci stále chybí hráč na pozici 5 a kapitán týmu. Jméno posledního reprezentanta HR bychom se měli dozvědět co nejdříve, poněvadž DPC liga začíná již 18. ledna a žádný dobrý tým v ní nebude chtít chybět.

Současná sestava HellRaisers

  1. Zaur "Cooman" Shakhmurzaev
  2. Alexander "Nix" Levin
  3. Roman "Resolution" Fominok
  4. Ilya "Lil" Ilyuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz