Secret byli po čtyřech měsících poraženi, dokázali to mudgolems
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Secret byli po čtyřech měsících poraženi, dokázali to mudgolems

Secret byli po čtyřech měsících poraženi, dokázali to mudgolems

Shovelmeister

Shovelmeister

29. 10. 2020 14:07

Novému týmu mudgolems, který v současné době ani nemá organizaci, se podařilo to, co se již čtyři měsíce nepodařilo nikomu, a to zdolat nejlepší tým světa.

Reklama

Tým mudgolems od samotného začátku své existence vytváří jedno překvapení za druhým. Spolek několik měsíců neaktivních hráčů hned na svém prvním turnaji BTS Pro Series S3: Europe získal stříbrnou medaili. Poté se kvalifikoval na ESL One Germany, kde poráží jeden silný celek za druhým. Výhrou nad nejlepším týmem světa si zajistil minimálně třetí místo a 45 tisíc dolarů.

1. hra

Blátivým golemům padl do oka Undying, který v současné metě není nijak zvlášť silný a oblíbený. Fata s ním ale na pozici 5 dokázal neuvěřitelné věci a zajistil svým spoluhrářům slušnou výhodu na zlato a zkušenosti. Velký kus práce rovněž odvedl midlaner Boranija, jehož hlavním úkolem bylo chycení nepřátelské Drow Ranger, jíž pak nebylo těžké zabít. Dařilo se mu to výborně a s trochou nadsázky by se dalo říci, že Skiterův Lifestealer byl v bojích nadbytečný. Ke konci hry se skvěle předvedl Zai z týmu Secret se svou Enigmou a parádní Black Hole na čtyři hrdiny. Bylo to ale Pyrrhovo vítězství, pouze to mudgolems zbrzdilo a první bod si připsali o pár minut později.

Secret byli po čtyřech měsících poraženi, dokázali to mudgolems
i Zdroj: DOTA2.cz

2. hra

Kombinace supportů Undying + Io evidentně mudgolems svědčí a jejich oponenti by jim je neměli nechat procházet draftem. Fata i Milan předvedli neuvěřitelné věci, ať už skvělou strategii a neskutečně otravné Tombstony nebo několik úžasných záchran téměř mrtvých spoluhráčů. Díky tajně zabitému Roshanovi se dostali do vedení a ze své pozice nedali soupeřům šanci na comeback.

Pro mudgolems je to velké vítězství, po kterém se o ně nepochybně začnou zajímat velké organizace. Momentálně je dostupný tým Cloud9, v jejichž službách Fata již několikrát působil. Dálší alternativou je založení vlastní organizace, podobně jako to udělali hráči týmu Nigma. Ať to v budoucnu dopadne jakkoli, je jasné, že se s mudgolems musí počítat i na nejvyšších špičkách světové Doty.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama