Seriál DOTA: Dragon´s Blood je dostupný na Netflixu
Článek Seriál DOTA: Dragon´s Blood je dostupný na Netflixu

Seriál DOTA: Dragon´s Blood je dostupný na Netflixu

Shovelmeister

Shovelmeister

25. 3. 2021 13:42

Seriál DOTA: Dragon´s Blood je od čtvrtka 25. března dostupný na Netflixu, konkrétně jeho první osmidílná kapitola.

Reklama
Reklama

Fanoušci anime žánru a Doty se konečně dočkali. Na streamovací platformě Netflix vyšlo celkem 8 dílů seriálu DOTA: Dragon´s Blood, který pojednává o dobrodružstvích dračího rytíře Daviona a princezny Mirany. Ti se setkávají s něčím, co je dalece převyšuje. Jejich hlavním úkolem je zjistit, o co jde a nezemřít u toho.

Seriál vznikl ve spolupráci Valve a Netflixu. Animací se ujalo korejské studio MIR, které má za sebou již několik anime seriálů. Mezi nejznámější z nich patří Legend of Korra a Voltron: Legendary Defender.

K propagaci seriálu přemluvili producenti i švédskou DJ legendu Basshuntera, který k vydání vytvořil parádní upoutávku.

Abyste si mohli seriál přehrát, musíte mít kromě předplatného nastavený Netflix na angličtinu nebo zařízené VPN připojení, pro Českou republiku totiž není seriál dostupný. Zda se v budoucnu něco změní, není dosud jisté.

Seriál zatím dostává převážně kladná hodnocení od většiny recenzentů. V příštích dnech se budete moci těšit i na naši vlastní recenzi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz