DOTA2.cz Článek

Seriál DOTA: Dragon´s Blood je dostupný na Netflixu

shovelmeister
Shovelmeister
25. 3. 2021 13:42 Sdílej:

Seriál DOTA: Dragon´s Blood je od čtvrtka 25. března dostupný na Netflixu, konkrétně jeho první osmidílná kapitola.

Reklama
Reklama

Fanoušci anime žánru a Doty se konečně dočkali. Na streamovací platformě Netflix vyšlo celkem 8 dílů seriálu DOTA: Dragon´s Blood, který pojednává o dobrodružstvích dračího rytíře Daviona a princezny Mirany. Ti se setkávají s něčím, co je dalece převyšuje. Jejich hlavním úkolem je zjistit, o co jde a nezemřít u toho.

Seriál vznikl ve spolupráci Valve a Netflixu. Animací se ujalo korejské studio MIR, které má za sebou již několik anime seriálů. Mezi nejznámější z nich patří Legend of Korra a Voltron: Legendary Defender.

K propagaci seriálu přemluvili producenti i švédskou DJ legendu Basshuntera, který k vydání vytvořil parádní upoutávku.

Abyste si mohli seriál přehrát, musíte mít kromě předplatného nastavený Netflix na angličtinu nebo zařízené VPN připojení, pro Českou republiku totiž není seriál dostupný. Zda se v budoucnu něco změní, není dosud jisté.

Seriál zatím dostává převážně kladná hodnocení od většiny recenzentů. V příštích dnech se budete moci těšit i na naši vlastní recenzi.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní komentářů se prosím přihlas na svůj účet nebo si jej snadno vytvoř.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz