Sežeňte tým a přijďte si zahrát FIT-CAT CUP
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Sežeňte tým a přijďte si zahrát FIT-CAT CUP

Sežeňte tým a přijďte si zahrát FIT-CAT CUP

Shovelmeister

Shovelmeister

7. 7. 2021 13:45

Organizace MindCat Esports oznámila detaily ohledně svého turnaje FIT-CAT CUP, zahrát si může úplně každý.

Reklama
Reklama

FIT-CAT CUP je rychlý Dota 2 turnaj, který by měl být zpestřením pro všechny hráče během prázdnin. Organizace plánuje střídat velikosti turnajů a vzhledem k tomu, že na jaře se odehrál M-Cat Cup s prize poolem 10 tisíc Kč, je na řadě malý turnaj. Bude se tedy hrát převážně o věcné ceny a vše bude probíhat v odlehčenější atmosféře. Průběhem turnaje provedou Lukáš “Neex” Baran a Lukáš “Mexxess” Víra na svých streamech.

Podle organizátora Václava “VasheCatTV” Stýbla by bylo ideální, kdyby se sešlo 8-12 týmů a bylo tedy možné vytvořit dvě skupiny pro základní část turnaje. Ve skupinách se odehrají Bo1 série každý s každým a poté bude následovat vyřazovací fáze ve formátu jednoduché eliminace. Všechny série play-off se budou hrát na dvě vítězné mapy.

Proč se turnaj jmenuje FIT? To je z toho důvodu, že pořád sedíme u PC s cílem se zlepšit, někoho potrolit, nebo vytvořit „content“, ale občas se zapomínáme hýbat. Z tohoto důvodu jsme si připravili na 24.7. od 14:00 doprovodný turnaj 1v1, kterým vás opět bude provázet oblíbené duo streamerů.

vysvětluje organizátor turnaje

Časový harmonogram turnaje:

  • Sobota 17. července 14:00: skupinová fáze
  • Neděle 18. července 14:00 čtvrtfinále
  • Pátek 23. července 20:00: semifinále
  • Sobota 24. července 14:00: doprovodný 1v1 turnaj
  • Neděle 25. července 18:00: finále

Doprovodný 1v1 turnaj je rozdělen do dvou kategorií. Pro soutěžící, kteří váží méně než 81 kg je dostupná kategorie “sporťáci a hubeňouři”, ostatní soutěží v kategorii “těžké váhy”. Pokud chcete automaticky postoupit do druhého kola, musíte doložit organizátorovi záznam o sportovní aktivitě. Pro první kategorii je minumum buď 5 km běhu nebo 10 km chůze, těžké váhy musí uběhnout alespoň 3 km nebo ujít 5 km. Na konci pavouka sporťáků a hubeňourů bude čekat Neex, který s nejlepším hubeňourem svede souboj o postup do grandfinále. Ve druhé skupině bude závěrečným bossem Mexxess.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz