Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?

Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?

Shovelmeister

Shovelmeister

14. 9. 2020 11:21

Nejlepší slovenský hráč Oliver "Skiter" Lepko se po několika měsících vrací na kompetitivní scénu. Dal dohromady tým špičkových evropských hráčů, kteří byli volnými agenty.

Reklama

Skiter působil naposledy v severoamerickém týmu CR4ZY společně s hráči jako Aui_2000 nebo Khezu. Od června jsme ho ale na profesionální scéně vidět nemohli. Zpočátku se zdálo, že zamířil zpět do peruánského celku Infamous, který reprezentoval v roce 2019. Spekulace se však nepotvrdily a Skiter si až doposud dával od profesionálního hraní pauzu.

Ačkoli nesoutěžil na žádném větším turnaji, nezahálel. Poctivě doma hrál puby a na konci srpna dosáhl zajímavého úspěchu. Jako první slovenský hráč překonal 10 000 MMR a zařadil se tak mezi světovou elitu.

Nyní působí v evropském stacku s názvem mudgolems. Zatím se účastní pouze jednoho turnaje, a to BTS Pro Series Season 3: EU/CIS. Aktuálně se drží na vrchu tabulky po remízách s celky Khan a Hellraisers a výhře nad 5men. Papírově je Skiterův tým silnější, je ale nutné vzít v úvahu i případnou nesouhru nových spoluhráčů. Každopádně s nimi budeme muset na evropské scéně počítat a je jen otázkou času, která organizace se jich ujme.

Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?
i Zdroj: DOTA2.cz

Sestava mudgolems

Oliver "Skiter" Lepko
Duško "BoraNija" Boranijaševic
Neta "33" Shapira
Milan "Milan" Kozomara
Adrian "Fata" Trinks

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama