Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?

Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?

Shovelmeister

Shovelmeister

14. 9. 2020 11:21

Nejlepší slovenský hráč Oliver "Skiter" Lepko se po několika měsících vrací na kompetitivní scénu. Dal dohromady tým špičkových evropských hráčů, kteří byli volnými agenty.

Reklama

Skiter působil naposledy v severoamerickém týmu CR4ZY společně s hráči jako Aui_2000 nebo Khezu. Od června jsme ho ale na profesionální scéně vidět nemohli. Zpočátku se zdálo, že zamířil zpět do peruánského celku Infamous, který reprezentoval v roce 2019. Spekulace se však nepotvrdily a Skiter si až doposud dával od profesionálního hraní pauzu.

Ačkoli nesoutěžil na žádném větším turnaji, nezahálel. Poctivě doma hrál puby a na konci srpna dosáhl zajímavého úspěchu. Jako první slovenský hráč překonal 10 000 MMR a zařadil se tak mezi světovou elitu.

Nyní působí v evropském stacku s názvem mudgolems. Zatím se účastní pouze jednoho turnaje, a to BTS Pro Series Season 3: EU/CIS. Aktuálně se drží na vrchu tabulky po remízách s celky Khan a Hellraisers a výhře nad 5men. Papírově je Skiterův tým silnější, je ale nutné vzít v úvahu i případnou nesouhru nových spoluhráčů. Každopádně s nimi budeme muset na evropské scéně počítat a je jen otázkou času, která organizace se jich ujme.

Skiter se vrací na profesionální scénu. Jak se mu daří?
i Zdroj: DOTA2.cz

Sestava mudgolems

Oliver "Skiter" Lepko
Duško "BoraNija" Boranijaševic
Neta "33" Shapira
Milan "Milan" Kozomara
Adrian "Fata" Trinks

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz