Skvělá myš Logitech G403 za bezkonkurenční cenu
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Skvělá myš Logitech G403 za bezkonkurenční cenu

Skvělá myš Logitech G403 za bezkonkurenční cenu

Anonym

Anonym

12. 12. 2019 18:25

[Sponzorováno] Je čas na upgrade herního vybavení?

Reklama

Chcete pořádného herního hlodavce a zároveň výhodně nakoupit? Tak to jste na správné adrese. CZC.cz totiž aktuálně nabízí vybavenou myš Logitech G403 Hero za bezkonkurenční cenovku 999 Kč. Nikde jinde ji za podobnou cenu neseženete. Tato myš se navíc letos v létě začala prodávat s cenovkou okolo dvou tisíc korun.

 

Skvělá myš Logitech G403 za bezkonkurenční cenu
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Určitě není třeba zdůrazňovat, že Logitech patří vůbec mezi ty nejrenomovanější výrobce herního příslušenství. Myš G403 Hero využívá druhou generaci moderního senzoru HERO 16K. Jak už napoví pojmenování, senzor zvládne až 16 000 DPI a také si ho můžete velmi detailně nastavit citlivost.

 

Co myš umí dále? je tu třeba podsvícení Lightsync RGB, které si opět můžete nastavit přesně podle sebe nebo celkem šest programovatelných tlačítek. Nevyhovuje vám váha 87 gramů? Stačí přidat dodávané 10gramové závaží.

 

 

Bavíme se o myši Logitech, takže parádní zpracování či kvalitní spínače u tlačítek jsou samozřejmostí. Na webu výrobce pořád stojí 1949 Kč, ale vy ji můžete mít za 999 Kč. Něco nám říká, že se podobná nabídka nebude jen tak opakovat.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama