Slawee zabojuje o postup na BTS Pro Series S7: Americas
Článek Slawee zabojuje o postup na BTS Pro Series S7: Americas

Slawee zabojuje o postup na BTS Pro Series S7: Americas

Shovelmeister

Shovelmeister

31. 7. 2021 14:00

Slovenský vicemistr Sazka eLeague Martin "Slawee" Chamuty se dočasně přidal k americké organizaci Stratyk Gaming za účelem kvalifikace na BTS Pro Series S7: Americas.

Reklama
Reklama

Organizace Stratyk Gaming oznámila na svém twitterovém účtu účast v otevřené kvalifikaci na BTS Pro Series S7: Americas. V její sestavě uvidíme na pozici carry slovenskou hvězdu Martina “Slawee” Chamutyho. Zatím se jedná pouze o zkušební období a s velkou pravděpodobností o budoucnosti týmu rozhodne výsledek v této otevřené kvalifikaci, jenž bude probíhat ve dvou dnech, a to 31. července a 1. srpna. Konkurence je obrovská, z více než 40 týmů postoupí do hlavní kvalifikace pouze dva.

V turnaji se objeví i týmy z jihoamerické i severoamerické DPC ligy, jako jsou například Hokori, 5ManMidas nebo The Cut. Hlavní turnaj začne 4. a skončí 22. srpna. 8 nejlepších amerických celků včetně Undying s Jonášem “Saberlight” Volkem zabojuje o prize pool v podobě 50 tisíc dolarů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz