Sledujte šesté hrací kolo Sazka eLEAGUE
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Sledujte šesté hrací kolo Sazka eLEAGUE

Sledujte šesté hrací kolo Sazka eLEAGUE

Kovajda

Kovajda

16. 5. 2020 12:59

Dneska s bonusem v podobě odloženého zápasu z minulého týdne, takže nás čeká celkem 5 her!

Reklama

1. zápas - eSuba vs Sampi - 15:00 

 

A je to tu, nejočekávanější zápas sezóny. Utkají se spolu jediné dva dosud neporažené týmy, takže se máme určitě na co těšit. Jestli je tu někdo, kdo může favorizovaným Sampi v lize zatopit a trochu srazit hřebínek, zbývá to po neúspěchu Brute už jedině na eSubu. eSuba nenechává nic náhodě a do nejdůležitějšího zápasu sezóny nastoupí po boku BOOMa. 

 

2. zápas - Inaequalis Rozbííječi vs Lutea (~16:15)

 

Bratrovražedný souboj dvou celků, které do ligy vstoupily pod záštitou Inae. V poslední době se rozbíječům moc nedařilo, ale dnes nastoupí zase v plné sestavě, tak by snad mohl přijít čas návratu na výsluní. Lutea podává po celou dobu soutěže velmi vyrovnané výkony, takže dle momentálních forem týmů v tomhle zápase, dle mého názoru, není jasný favorit a mělo by se jednat o další zajímavý zápas dnešního dne.

 

3. zápas - eSuba vs Necroraisers (~17:30)

 

Ve třetím zápase se bohužel už o absenci favorita mluvit nedá. eSuba bude sice hrát už s Breezym, NR však v lize kromě samotného kvalifikování do ní a pár roster changes zatím nic nepředvedli a tak se obávám, že pro eSubu budou jednohubkou, na které si buď spraví chuť po zápasu se Sampi a nebo naopak navážou na vítěznou vlnu a smlsnou si na NecroRaisers. Tak jako tak se bojím, že nás čeká dvacetiminutovka. 

 

4. zápas - HippoManiacs vs Brute (~18:45)

 

Brute se Sampi a eSubou uzavírají TOP 3 v naší lize. Jestli však někdo ukázal, že má na to bojovat o to, jednoho z nich vyšoupnout, jsou to právě Hippos, kteří jsou teď ještě posíleni o CURRYho. Jsem zvědav, jestli nakonec zvítězí mladá krev nebo léta zkušenosti, každopádně se dle mého jedná o další zajímavý zápas.

 

5. zápas - Dogs vs Sampi (~20:00)

 

Poslední zápas dne na první pohled může vypadat totálně jednostraně. Lidi, kteří naši scénu sledují delší dobu, však vědí, že Dogs úplní outsiders nejsou a dokážou vytáhnout nějakou pocket strat z rukávu a i velikána jako Sampi porazit. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama