SteelSeries se stává oficiálním partnerem největšího esportového turnaje The International
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek SteelSeries se stává oficiálním partnerem největšího esportového turnaje The International

SteelSeries se stává oficiálním partnerem největšího esportového turnaje The International

Komerční sdělení
4. 10. 2021 16:00

Značka SteelSeries se stává oficiálním partnerem a oficiální značkou periferií největšího Dota 2 turnaje, slavného The International.

Reklama
Reklama

Značka poskytne hráčům řadu herních myší, klávesnic, headsetů a dalšího příslušenství. Původně si mohli fanoušci samotné produkty i osahat na místě konání, bohužel na stadion v Bukurešti vpuštěni nebudou. Naštěstí SteelSeries na Twitchi hodlá streamovat výjimečné situace, informace a zajímavosti z turnaje.

U příležitosti šampionátu uvádí SteelSeries také limitovanou edici podložky pod myš QcK Prism XL. K dispozici je také klasická varianta QcK Prism Cloth XL.

SteelSeries se stává oficiálním partnerem největšího esportového turnaje The International
i Zdroj: DOTA2.cz

SteelSeries má bohatou historii, od roku 2013 je součástí The International, podporuje týmy a spolupracuje s vývojářem hry Valve na další podpoře komunity hráčů Dota 2. U příležitosti 10. výročí této prestižní akce je SteelSeries také partnerem dvojnásobných šampionů Red Bull OG a jednoho z nejuznávanějších týmů světa T1.

Oficiální partnerství je dalším milníkem ve 20leté historii značky SteelSeries, která je dlouhodobě vnímána jako značka vybavení pro profesionální hraní. Profesionální hráči vyhráli s produkty SteelSeries více finančních odměn než s jakoukoli jinou značkou. SteelSeries pokračuje s investicemi v oblasti esportu a celého herního ekosystému, který pomohla vytvořit. Začátkem letošního roku se partnersky spojila s T1 Entertainment & Sports a esportovým týmem Mercedes-AMG Petronas.

2021 je také rokem, kdy světlo světa spatřila nová řada Prime určená pro esport a navržená s jediným cílem: vítězstvím. Produkty Prime reprezentují lehké, propracované a maximálně efektivní myši a sluchátka. Kladou důraz na výkon bez zbytečností. Na jejich vývoji se podílelo více než 100 profesionálních hráčů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz