Sumail se vrací na scénu, bude zaskakovat za Boxiho v týmu Liquid
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Sumail se vrací na scénu, bude zaskakovat za Boxiho v týmu Liquid

Sumail se vrací na scénu, bude zaskakovat za Boxiho v týmu Liquid

Shovelmeister

Shovelmeister

23. 4. 2021 17:47

Nejmladší mistr světa v historii Doty Syed Sumail "Sumail" Hassan od prosince minulého roku nehrál na profesionální scéně. To se teď mění s jeho příchodem pod organizaci Liquid, kde bude dočasným náhradníkem za offlanera Boxiho.

Reklama

Stálý offlaner týmu Liquid Samuel “Boxi” Svahn se rozhodl dát si pauzu od hraní Doty a strávit nějaký čas se svojí rodinou. Organizace to oznámila na svých sociálních sítích.

Liquid aktuálně působí pouze v evropské DPC lize, kde je čeká ještě pět utkání. Boxiho místo zaujme až do odvolání legenda severoamerické scény Syed Sumail “Sumail” Hassan, který je posledních několik měsíců bez týmu. Naposledy zkoušel prorazit s hvězdným stackem Just Error, fatální neúspěch ve druhé sezóně EPIC League ale vyústil v rozpad nadějného týmu.

Bude zajímavé sledovat, jak si Sumail poradí s offlinkou. V minulosti sice experimentoval na pozicích 1 a 3, nikdy tam ale nedosáhl takové úrovně jako na midu. Prvním soupeřem nové sestavy bude v úterý 27. dubna od 18:00 organizace Brame.

Sestava týmu Liquid

  1. Michael “Micke” Vu
  2. Maximilian “Qojqva” Bröcker
  3. Syed Sumail “Sumail” Hassan
  4. Tommy “Taiga” Le
  5. Aydin “Insania” Sarkohi
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz