Superanketa Midaska 2016
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Superanketa Midaska 2016

Superanketa Midaska 2016

Kovajda

Kovajda

3. 1. 2017 20:48

Rok uplynul jako voda a zase přichází čas, kdy dostává obyčejný lid možnost odměnit nejlepší zástupce svých řad tímto veleváženým hodnocením. Zhodnotil jsem výsledky a reakce na minuloroční (existuje takový slovo? mám ho podvlnkovaný :( sakra, i podvlnkovaný mám podvlnkovaný) anketu a pokusil jsem se zakomponovat vaše náměty to letošní, snad lepší, MIDASKY 2016!

Reklama

Co se týče kategorií jako takových, shodli jsme se s Ankerkem, že by mohly až na jednu drobnou změnu zůstat stejné, protože dle našich názorů nic nechybělo a ani nic nepřebývalo. Jste-li názoru jiného, nebojte se nám ho sdělit a já vám slibuji, že se pokusím na vaše skvělé nápady do příštího roku nezapomenout.

 

Ta drobná změna bude ve změně ankety Objev roku (protože se letos nikdo neobjevil) na Skokana roku, kde budeme hledat lidi, kteří se objevili už kdysi dávno ale až teď se začali dostávat na pomyslnou špičku a výrazně se během minulého roku zlepšili. A vlastně malá změna bude ještě jedna - rušíme kategorii Objev/skokan tým, protože tu jsou stejně povětšinou jen mixy.

 

Kategorie i jejich rozdělení na ty prestižnější a na ty o popularitě víceméně zůstávají, mění se však způsob hlasování! Přiznávám, že nápad úplně Vám odebrat šanci ovlivnit polovinu kategorií byl moc drastický, i když se nějaké kladné ohlasy našly a tak jsem se rozhodl hlasování ještě maličko vytunit. Je to anketa pro Vás a tak byste měli mít právo ji ovlivnit. Celou.

  

Ta popularitní (druhá) část zůstává úplně stejná a prostá jako minulý rok a jako vlastně doposud vždycky, prostě napíšete, co si myslíte a zmáčknete čudlík.

  

Nový systém hlasování (o první části):

Rozhodl jsem se pro další experiment, který se snad shledá s lepším ohlasem a najde kompromis mezi oběma tábory z roku minulého, akorát to bude trošku složitější, tak trošičku zbystřete pozornost. 

  

Počet porotců snížíme z 20 na 15 s tím, že chybějích 5 porotců nahradí celá komunita a to tak, že co si odhlasujete vy, smrtelníci, bude mít velký vliv na finální hodnocení. 

  

Sečtou se vaše hlasy, ze kterých vyjde, že se Vám v dané kategorii nejvíc pozdávali Honza, Lukáš a Jirka (na pořádí záleží) a to se do celkového hodnocení započítá jako hlasy imaginárních porotců 16, 17, 18, 19 a 20.)

  

Na závěr bych Vás chtěl požádat, abyste si uvědomili, že rok má 12 měsíců a nepočítali jen poslední lanku.

 

Seznam kategorií:

 • Tým roku
 • Carry roku
 • Midař roku
 • Offlaner roku
 • Support roku
 • Skokan roku

 

 • Offline event roku
 • Online event roku
 • PoV streamer roku 
 • Komentátor roku
 • Staff roku
 • Drama/trapas roku

  

Hlasovací formulář:

Zde (musíte být přihlášení)

Na hlasování máte stejně jako minulý rok týden, takže bude ukončeno 10.1.2017 v 23:59:59.

 

Odborná porota: (organizátoři + hráči)

1. Ankerek

2. Kovajda

3. AR studio (kluci zase chtěli bejt dohromady)

4. Darerris

 

5. Mambos

6. JohnnyCryptoN

7. Cechi

8. Pípa

9. Hajadlo

10. Jojka

11. Sehny

12. Skiter

13. paja

14. Tipek

15. CRASH

 

Vřelé díky Hajadlovi a Pípovi za náměty a dobré rady. :)

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama