The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek The International 2016 battle pass

The International 2016 battle pass

SantaCZ

SantaCZ

18. 5. 2016 15:13
Reklama

Od Shanghai Majoru již uplynuly 2 měsíce a Valve si pro nás připravil nový battle pass, který je zatím nejvíce unikátní. Nejen že zahrnuje The International 2016, kde hlavní část proběhne od 8.8.2016 - 13.8.2016, ale rovněž patří i k Manila Major, který se hraje od 7.6.2016 - 12.6.2016. Zároveň se můžou majitelé těšit na několik ruzných questů, nových immortal předmetů, ale i spoustu nových možností jak battle pass využít. Více podrobností se dozvíte v tomto článku níže.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Oficiální stránka Battle Passu s s informacemi v angličtině: dota2.com/international/battlepass

Prize pool

Jako každý rok zakoupením battle passu obsahující compendium na TI6 podporujete prize pool, neboli celkovou hodnotu výhry. Konkrétně se jedná o 25% z celkové hodnoty všech zakoupených battle passu a jejich bodů. V době psaní tohoto článku byl prizepool už na  $5 096 584. Aktuální hodnotu prize poolu můžete vidět v pravém bloku.

 

Ceny a kde je možné battle pass zakoupit?

Verze s 1. úrovní je za $9.99. Je možnost si koupit i hned verzi s úrovní 50 za $26.99 a ušetřit tak přes $5 pokud byste si battle pass dolevlili pomocí koupě dodatečných úrovní.

Jejich cena je:

5 úrovni - $2.49

11 úrovní - $4.99

24 úrovní $9.99

Battle pass je možné zakoupit zde.

Dodatečné úrovně zde.

 

Obsah Battle Passu

Kosmetické předměty

Battle pass obsahuje hned několik různých kosmetických předmětů od kurýra s 21 styly, přes immortal předměty z 3 různých truhel až po změny mapy. Pojďme se na všechny podívat.

Immortal Truhly

Budou celkově 3 druhy truhel, ale zatím je pouze odemčená první, kde je celkově 6 immortal předmětů s vysokou šancí na obdržení, 1x rare immortal na phoenixe, 1x very rare immortal na Juggernauta ve zlaté barvě a 1x ultra rare předmět na Faceless Voida. Každý z předmětů mění vzhled některého spellu hrdiny. Na ukázky předmětů z Immortal Treasure I se můžete podívat níže.

Specíální efekty

Zahrnuje 15 speciálních efektů.

Kurýr

Kurýr je velice zajímavý a povedený. Jmenuje se Onibi a má celkem 21 stylů, které se odemikají podle úrovně vašeho battle passu.

River vials

Různé druhy změny barev vody na mapě ve stylu runy. Ukázka.

Taunty

Také na taunty se tento rok nezapomnělo. Můžete se těšit na 8 různých tauntů:

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Na všechny se můžete podívat v tomto videu:

 

Wardy

Obsahuje wardu, která má 4 různé styly.

Změny mapy

3 různé styly počasí a to jarní, ohnivá a jitřenka.

Legion Commander mapa (tento styl mapy vám zůstane navždy).

Music pack TI6

Nový TI6 music pack si můžete poslechnout zde.

Annoucer pack Crystal Maiden

Hlasatel Crystal Maiden který si můžete poslechnout zde.

A spoustu dalších předmětů

Cursor pack (ukazatel myši), Emoticon pack (2 balíčky emotikonů do chatu), Loading screens (načítací obrazovky) a Effigy block (tvorba sochy).

Questy

Battle pass si pro nás také připravil hned několik různých úkolů, které musíte splnit do konce hry a hru vyhrát. Od minulých úkolů se liší tím, že každý úkol můžete splnit na 1-3 hvězdy, kde za 1 hvězdu získáte 200 bodů za 2 hvězdy 300bodů a za 3hvězdy 400bodů. Úkoly se znovu dělí na 3 cesty a na konci každé vás čeká sladká odměna v podobě setu na Clinkze, Ursu, nebo Windranger.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Sázení na zápasy

Jako u posleního battle passu i zde si můžete vsadit body na zápas a získat tak úrovně do vašeho battle passu. Každý týden obdržíte 1000bodů na sázení a můžete sazet po 50, 100 nebo 250 bodech. Je zde však malá novinka od 119. úrovně můžete vsadit až 500 bodů. Také na 119. úrovně získáváte o 500 bodů více týdně, na 235. úrovní 1000 a na 395 o 2000 bodů více.

Komunitní úkoly

Další novinka battle passu. Jedná se o úkoly pro celou komunitu, které když se splní tak nastane nový a všichni majitelé battle passu obdrží 3x fireball, který lze použít na hru o body do úrovně. Prvním úkolem je zničit v dotě 20miliard stromů, což chvíli potrvá, avšak na začátku má každý hráč již 3 firebally k použití.

High-water mark

Další z novinek battle passu. Pokud TI6 překoná prize pool z TI5, tak každý majitel battle passu obdrží 3 truhly z kterých může padnout immortal truhla, random set na hrdinu, arcana a nebo pár šťastlivců může dostat velmi vzácný dota předmět, kterých bude omezené množství. Seznam níže.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Dále také máte možnost získat zdarma 10 úrovní, pokud uhodnete rozmezí prize poolu TI6.

Battle pass rank system

Nový systém battle passu, kde si můžete vylepšit váš rank. Všichni majitelé battle passu maji možnost hrát compendium rank hry. Probíhají jako při kalibraci, kde musíte odehrát 10 her a získáte tím nový rank. Pokud se vám rank líbí více jak váš pravý, máte možnost si ho nahradit, pokud odehrajete na compendium ranku celkem 40 her.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Arcana vote

Jak už je u TI zvykem i letos můžete hlasovat pro arcanu na vašeho oblíbeného hrdinu. Jedná se znovu o styl pavouka, kde postavy s více hlasy postoupí dále.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Battle log

Jedná se o souhrn veškeré vaši historie v Battle passu. Uvidíte přesně kdy jste co splnili z battle passu včetně úrovní.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Kolo štěstí

Znovu se objeví i kolo štěstí, kde máte možnost si zatočit a vyhrát nějáký item v podobě truhly, setů, nebo vzácnou arcanu.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Aegis úrovně 1000

Jako minulý rok i letos můžete obdržet za 1000. úroveň napodobeninu Aegisu ve velikosti 1/5 realného aegisu, který vyhraje nejlepší tým Internationalu 2016.

The International 2016 battle pass
i Zdroj: DOTA2.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama