The International se uskuteční s diváky, Compendium je zdarma
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek The International se uskuteční s diváky, Compendium je zdarma

The International se uskuteční s diváky, Compendium je zdarma

Shovelmeister

Shovelmeister

17. 9. 2021 11:30

Valve oznámilo detaily ohledně konání The International 10. Vyřazovací fáze turnaje se uskuteční s diváky a navíc každý hráč dostal Compendium zcela zdarma.

Reklama
Reklama

Po několikatýdenním čekání nám Valve připravilo další souhrn informací ohledně The International 10. Na stadion budou mít přístup pouze plně očkovaní diváci s nasazenou rouškou. Lístky budou v prodeji od středy 22. září 12:00 po dvou hracích dnech:

  • 12. a 13. října: 249 Lei (necelých 1300 Kč)
  • 14. a 15. říjen: 249 Lei (necelých 1300 Kč)
  • 16. a 17. říjen: 999 Lei (zhruba 5100 Kč)

Oproti minulým ročníkům jsou vstupenky znatelně levnější, proto zvažte návštěvu turnaje alespoň na pár dní.

Valve rovněž vydalo Compendium k turnaji, letos ale s jednou velkou změnou. Tentokrát je přístupné všem hráčům, a to zcela zdarma. V rámci Compendia můžete otevírat balíčky s kartami hráčů a stavět svůj fantasy tým a během turnaje předpovídat výsledky jednotlivých zápasů. Pokud jste podpořili nějaký ze zúčastněných týmů v rámci projektu Supporters Clubs, získáte speciální balíčky karet zdarma:

  • Bronz: 1 obyčejný balíček, 1 týmový balíček
  • Stříbro: 6 obyčejných balíčků, 2 týmové balíčky + bronzová odměna
  • Zlato: 7 obyčejných balíčků, 3 týmové balíčky + předchozí odměny

Týmové balíčky rovněž můžete zakoupit přímo za 0,45 €, přičemž polovina částky jde na účet danému týmu.

Zveřejněna byla i jména osobností, které se budou starat o analýzu a komentář zápasů. Na anglickém streamu je většina zavedených jmen, ale i někteří nováčci, jako oblíbený učitel Jenkins nebo analytici Avo+ a TeaGuvnor.

V závěru oznámení došlo i na nemilé informace pro vlastníky starších počítačů. 32-bitové operační systémy a Mac OS s nižší verzí než 10.14 již nebudou podporované a Dotu si na nich tedy nezahrajete.

Valve dodává, že tyto změny se drtivé většiny hráčů nedotknou, jelikož již dávno využívají modernější technologie. Vývojářům nynější změny pomohou rychleji vytvářet nové funkce a vylepšovat ty stávající.

Skupinová fáze The International bude probíhat od 7. do 10. října. Na stadionu Arena Nationala s kapacitou 50 000 diváků v Bukurešti se odehraje play-off během 12. - 17. října. Hrát se bude o více než 40 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 875 milionů Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz