The summit 4
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek The summit 4

The summit 4

SuppLy

SuppLy

23. 10. 2015 18:15
Reklama

Dnem 9. 12. 2015 začíná další ročník turnaje pod záštitou společnosti Beyond the Summit s názvem The summit 4, který potrvá až do 13. 12. 2015. Na turnaji je místo pro 8 nejlepších týmu z regionálních kvalifikací, které budou hrát o základní prize pool $100.000. Prize pool se bude dále rozšiřovat z prodeje připravovaného compendia a nové truhly se sety. Cena je zatím známa jenom u lístku na sledování zápasů přes klient doty a činí $3,99.

Kde proběhne lan finals?

Jako už tradičně se budou finále mezi 8 nejlepšími týmy hrát v Los Angeles v Americe ve studiu společnosti, zastřešující celý turnaj, Beyond the Summit

Jaké týmy můžeme vidět?

Na hlavní části turnaje je místo pro 8 týmů, z kterých 1 bude vybrán na základě hlasování, další obdrží přímou pozvánku a zbylých 6 týmů postoupí z regionálních kvalifikací, které jsou v plném proudu a to z oblastí: Amerika (1 tým), Evropa (2 týmy), Čína (2 týmy) a Jihovýchodní Asie (1 tým).

Regionální kvalifikace

Regionální kvalifikace jsou v plném proudu a končí datem 5. Listopadu.

Amerika

Americký kvalifikační turnaj je rozdělen na otevřenou část, do které se mohl přihlásit jakýkoliv tým, a ktereou vyhál tým GOD BLESS. Do hlavní kvalifikace bylo dále pozváno 12 týmů, aby soutěžili o možnost účasti na lan finals v LA. Hlavní kvalifikace se hraje jako dvou eliminační turnaj, přičemž všechny zápasy, se hraje stylem best of 3 a finále pak best of 5.

Týmy Americké kvalifikace

The summit 4
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Evropa

Evropská kvalifikace se hraje v podstatě stejně jako ta Americká. Opět je rozdělená na otevřenou a hlavní kvalifikaci. Z otevřené kvalifikace postoupil tým CIS Rejects, mimo jiné i s bývalým hráčem za tým Empire ALWAYSWANNAFLY a nedávným supportem z týmů Na´vi a Empire VANSKOR.

Hlavní část regionální kvalifikace bude, stejně jako ta Americká, dvou eliminační a bude se hrát stylem Best of 3 až po finále, které se bude opět hrát stylem best of 5 čili na 3 vítězné zápasy. Rozdíl od Americké části je, že postoupí 2 týmy a to vítěz upper bracket a vítěz lower bracket.

Týmy evropské kvalifikace

The summit 4
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Čína

Čínská kvalifikace je odlišná od ostatních a to absencí otevřené kvalifikace. Místo ní je "před kvalifikace", ke které bylo pozváno 13 týmu rozděleno do 2 skupin, přičemž obě skupiny se zúčastní jedno eliminačního turnaje a vítěz každé skupiny postoupí do hlavní kvalifikace.

Hlavní kvalifikace se pak bude hrát naprosto stejně jako ta Evropská se stejným počtem týmů postupujících na hlavní událost avšak s menším počtem účastněných týmů, konkrétně 8 čili 6 týmů obdrželo pozvánku už na hlavní kvalifikaci.

Týmy čínské kvalifikace

The summit 4
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Jihovýchodní Asie

Opět je rozdělená na otevřenou a hlavní kvalifikaci, přičemž hlavní kvalifikace se zúčastní 7 pozvaných týmů a výherce otevřené kvalifikace týmem Kingdom. Do hlavní události postoupí pouze jeden výherní tým dvou eliminačního kvalifikačního turnaje, ve kterém se zápasy budou hrát na 2 vítězné a finále posléze na 3 vítězné hry.

Týmy JV asijské kvalifikace

The summit 4
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Pár slov na závěr

Rozhodně se bude na co těšit a to nejen v hlavní události ale i přes regionálních kvalifikací, kde budete moct vidět nejen hodně stávajících profi týmů ale i hodně nových týmů a nových hráčů. Jediná věc, která mě osobně mrzí je neúčast letošních šampiónů a to amerického týmu Evil Geniuses, Nicméně turnaj bude určitě napínavý stejně jako předcházející roky. Pro více informací klikněte na stránky liquidpedie a organizátora.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama