Tým Secret si jako první zajišťuje postup na Major
Článek Tým Secret si jako první zajišťuje postup na Major

Tým Secret si jako první zajišťuje postup na Major

Shovelmeister

Shovelmeister

14. 2. 2021 11:50

Nejlepší tým minulého roku a aktuální vůdci evropské DPC ligy se jako první na světě kvalifikovali na singapurský Major.

Reklama
Reklama

Regionální DPC ligy mají za sebou více než polovinu zápasů a nyní už je jisté, že na ONE ESports Singapore Major uvidíme lídry evropské ligy. Těmi jsou podle očekávání hráči týmu Secret, kteří ve svých dosavadních pěti utkáních zatím neprohráli a zaváhali pouze na dvou mapách.

Tým Secret si jako první zajišťuje postup na Major

Již nyní si zajistili postup na Major, zbylá dvě utkání proti High Coast Esports a OG však stále nejsou jen formalitou. Postupová místa jsou rozdělená tak, že první tým postupuje rovnou do play-off Majoru, další do skupinové fáze a třetí se čtvrtým účastníkem si zahrají v turnaji o divokou kartu.

Secret dominují evropskému regionu už více než rok. Loni vyhráli osm turnajů v řadě, přičemž v každém grandfinále zničili soupeře 3-0. Navíc obdrželi ocenění tým roku na Esports Awards 2020. Midlaner Nisha navíc získal cenu za nejlepšího esportového PC hráče roku a trenér Heen byl oceněn jako nejlepší trenér roku.

Zbytek tabulky je velmi vyrovnaný. Blízko k postupu mají OG a Alliance, čtveřice Tundra, Liquid, Nigma a Vikin.gg má stále teoretickou šanci si v Singapuru zahrát. High Coast Esports už budou bojovat jen o setrvání v první divizi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz