Týmy Nigma a Galaxy Racer se spojují v jednu organizaci
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Týmy Nigma a Galaxy Racer se spojují v jednu organizaci

Týmy Nigma a Galaxy Racer se spojují v jednu organizaci

Shovelmeister

Shovelmeister

20. 9. 2021 19:00

Organizace Galaxy Racer a Nigma se spojují v jednu entitu a vzniká nový celek Nigma Galaxy.

Reklama
Reklama

Organizace Nigma a Galaxy Racer oznámily na svých sociálních sítích spojení v jeden tým, který se stane největším esportovým celkem na Blízkém východě. Tým Nigma byl založen vítězi sedmého ročníku The International a i přes neúspěch v DPC sezóně a kvalifikaci na The International se jedná o elitní klub s obrovským potenciálem.

Ve světě Dota 2 je Galaxy Racer jen málo známým týmem, v jiných titulech jde ale o světovou špičku. Organizace vznikla teprve v roce 2019 a za tu dobu si stihla vybudovat dobrou reputaci napříč herními tituly. Navíc se věnuje i dalším činnostem včetně organizování soutěží a dokonce i má smouvu s hudebními interprety, kteří pro ni vytváří hudbu.

Nigma Galaxy bude samostatnou entitou s vlastním rozpočtem, značkou, vizí a identitou. Barvy si ponechá z týmu Nigma. Galaxy Racer si rovněž zanechá svou identitu a bude schopný se zaměřit na rozšíření již dnes robustní sítě content-creatorů a dalších částí podniku.

Spojení organizací má za cíl překonat bariéry v přístupu, financování a podpoře hráčů, které jsou na Blízkém východě běžné. Dále je v plánu založení akademie pro mladé a talentované hráče, ze kterých se mohou časem stát hvězdy světového formátu. S touto strategií slavila velký úspěch ruská organizace Virtus.Pro, která dala šanci celému B-týmu, který je nyní jedním z favoritů na získání Aegisu.

Podle dostupných informací nedojde k žádnému propouštění hráčů a dosavadní sestava Galaxy Racer se stane novým B-týmem Nigma Galaxy. Pro organizaci by mohl v dalších letech nastat problém s účastí na The International, jelikož Valve povoluje start pouze jednomu celku z dané organizace kvůli střetu zájmů. V minulosti se tak museli rozloučit se svým druhým týmem například i OG.

Hlavní sestava Nigma Galaxy

  1. Igor “iLTW” Filatov
  2. Amer “Miracle” Al-Barkawi
  3. Ivan “MindControl” Ivanov
  4. Maroun “GH” Merhej
  5. Kuro “Kuroky” Takhasomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz