Valve přidá do hry novou hrdinku Marci a oznamuje pokračování DOTA: Dragon´s Blood
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Valve přidá do hry novou hrdinku Marci a oznamuje pokračování DOTA: Dragon´s Blood

Valve přidá do hry novou hrdinku Marci a oznamuje pokračování DOTA: Dragon´s Blood

Shovelmeister

Shovelmeister

16. 10. 2021 20:50

Během vysílání pátého dne vyřazovací fáze The International 10 Valve oznámilo přidání nové hrdinky do hry a druhou řadu seriálu DOTA: Dragon´s Blood.

Reklama
Reklama

Nová hrdinka Marci by měla do hry dorazit ještě tento podzim. Valve udává, že se na ni můžeme těšit v následujícím velkém updatu, který přijde pravděpodobně jen pár týdnů po skončení šampionátu The International 10. Marci se stane 122. unikátní postavou, před ní byla přidána Dawnbreaker, a to 9. dubna 2021.

Marci se poprvé objevila v anime seriálu DOTA: Dragon´s Blood, kde pomáhala princezně Miraně na jejích dobrodružných výpravách. V seriálu Marci vůbec nemluví, je tedy možné, že němá bude i ve hře. Dosud o hrdince nejsou dostupné žádné další informace, ty Valve pravděpodobně zveřejní až při nadcházející aktualizaci.

Dalším překvapením bylo odhalení nové sezóny DOTA: Dragon´s Blood. Anime seriál je dostupný na Netflixu a druhá řada by měla dorazit během ledna 2022. Podle traileru by měla do seriálu přibýt Lina, jenž bude bojovat s hlavním hrdinou Davionem, dračím rytířem. Seriál se po vydání prvních osmi dílů dočkal velkého ohlasu a v některých zemích světa se dokonce držel na prvních příčkách sledovanosti po dobu několika dní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz