Vikin.gg získávají stříbro na Snow Sweet Snow #2
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Vikin.gg získávají stříbro na Snow Sweet Snow #2

Vikin.gg získávají stříbro na Snow Sweet Snow #2

Shovelmeister

Shovelmeister

12. 3. 2021 11:23

Vikin.gg s českým midlanerem Miroslavem "BOOM" Bičanem slaví další úspěch. Z turnaje Snow Sweet Snow #2 si odnáší stříbrnou medaili a 15 tisíc dolarů jako bonus.

Reklama
Reklama

Turnaje se zúčastnilo celkem 16 evropských a CIS týmů včetně Vikin.gg s Miroslavem "BOOM" Bičanem a Hippomaniacs s pěticí Čechů ve složení Mambos, CURRY, Tipek, Muf, Sehny. Oba týmy byly přiděleny do skupiny B, která pro oba dopadla diametrálně odlišně. Zatímco Vikingové s přehledem a podle očekávání skupinu ovládli, Hroši se trápili. Podařilo se jim vyhrát na jediné mapě v sedmi zápasech a do play-off se nedostali.

Projít do finále nebylo pro Vikin.gg nijak zvlášť obtížné. Jediným konkurenceschopným týmem pro ně byli HellBear Smashers v čele s vicemistrem světa z roku 2016 Rasmusem "Misery" Filipsenem, které dokázali porazit hned v prvním kole Upper Bracketu. Další série proti PuckChamp byla velmi jednostranná a BOOM se tedy mohl podívat do grandfinále.

Vikin.gg získávají stříbro na Snow Sweet Snow #2
i Zdroj: DOTA2.cz

Tam narazili opět na HellBear Smashers. Očekávala se převaha Vikin.gg, tu však nakonec měli HellBears Smashers. Vikin.gg dokázali získat pouze druhou mapu, což vyústilo v jejich porážku. Vítězové si odnáší cenný titul a 25 tisíc dolarů navrch, Vikin.gg získali 15 tisíc dolarů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz