Vítáme nové hráče!
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Vítáme nové hráče!

Vítáme nové hráče!

Skaut

Skaut

29. 7. 2017 08:00

Valve dnes vydalo patch, který přináší dvě novinky určené pro nové hráče Doty 2.

Reklama

Některé z nejzajímavějších momentů vaší herní kariéry se nachází v prvních fázích hry - zjistíte, jak jste na tom špatně, že se to nedá hrát, nechápete, jak je možné, že se stalo to nebo ono. Každý si tím asi prošel. Dota je na začátku složitá, je ale zároveň řada problémů, které v minulosti způsobily nově příchozím potíže a po dnešní aktualizaci jim už lze předejít. Valve totiž představuje dvě novinky - funkce navržené tak, aby pomohly novým hráčům čelit prvním překážkám a ti si mohli hru užívat již od začátku co nejvíce.

První funkce se týká změny systému výběru hrdiny. Noví hráči tak získávájí po vstupu do hry skupinu dvaceti hrdinů. Skupina se skládá z úspěšných hrdinů, kteří zároveň pomáhají hráčům učit se a užívat si hru. Tento výběr určený pro nováčky bude dostupný pro prvních 25 her.

Dnešní aktualizace dále představuje funkci, která upravuje matchmaking pro začínající hráče. Je totiž obzvlášť důležité, aby nováček získal také dobré společenské zázemí (a ne nějaké řvoucí rusáky ve hře), zatímco se hru teprve učí. Matchmaking system tedy nyní bude zajišťovat to, aby noví hráči hráli s hráči s odpovídajícími dovednostmi, kteří zároveň také mají dobré chování. Závisí to nejspíše na velikosti rodiny, práci rodičů, vzdělání či výkonosti jejich herních krabic.

 

Letošní The International se kvapem blíží a my očekáváme také nový Přenos pro nováčky. Na dveře už klepe skupinová fáze, která odstartuje 2. srpna v 18:30 první sérií her skupiny A.

 

Neustále také stoupá prizepool. V tento den by se týmy porvaly o následující částky, nicméně, kolik dětí ještě uprosí svého tatínka, aby přikoupil pár úrovní Battle Passu, hmm?

 

Vítáme nové hráče!
i Zdroj: DOTA2.cz


 

Mimo to ve včerejším menším updatu přistálo pár novinek:

  • Všichni majitelé International Compendia získávají vizuální efekt pro Ironwood branch, která bude měnit vzhled v závislosti na aktuální fázi turnaje.
  • Bylo přidáno nové uživatelské rozhraní pickovací fáze pro diváky
  • Přidán nový styl Evolving Progressive Shell pro kraba Hermes the Hermit - pokud jej vyberete, každou čtvrtou minutu se bude měnit krabí krunýř na další styl, který jste odemkli.
  • Oprava aggra neutrálních creepů při hookutí Pudgem z prostřední linky

Zdroje: Blog Dota 2, Dota 2 updates, The International 2017

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama