VP.Prodigy opouští tři hráči a trenér
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek VP.Prodigy opouští tři hráči a trenér

VP.Prodigy opouští tři hráči a trenér

Shovelmeister

Shovelmeister

23. 7. 2021 17:30

B-tým slavné ruské organizace Virtus.pro přišel o tři hráče a trenéra, získal ale však i jednu posilu.

Reklama
Reklama

Na konci minulého roku přešla celá sestava VP.Prodigy do hlavního týmu Virtus.pro, což uvolnilo místo pro pět nadějných talentů z Ruska. Maksim “forcemajor” Meretskii, Vladislav “dSa” Shuvaev, Ilyas “Сelebrity” Gainullin nyní vzhledem k volnému období před začátkem DPC sezóny odcházejí a berou s sebou i trenéra Danii “Schelk” Shelkunov. Vedení se podařilo sehnat pouze jednu náhradu, a to Alberta “alberkaaa” Chernoivanova na pozici carry.

S odložením The International jsme čelili nejistotě ohledně začátku další DPC sezóny. Rozhodli jsme se dočasně posadit hráče VP.Prodigy na lavičku a zaměřit se na individuální rozvoj hráčů, kteří již ukázali velký pokrok - Noticed a Larl.

říká generální ředitel Virtus.pro, Sergey Glamazda

VP.Prodigy nemají zajištěné místo v příští DPC sezóně a budou o něj tedy muset zabojovat v otevřené kvalifikaci. Z té postoupí pouze dva nejlepší celky z východní Evropy, které ještě nemají místo v DPC ligách.

Aktuální sestava VP.Prodigy

  1. Albert “alberkaaa” Chernoivanov
  2. Denis “Larl” Sigitov
  3. Evgeniy “Noticed” Ignatenko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz