Vsaď si live na The International u Tipsportu
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Vsaď si live na The International u Tipsportu

Vsaď si live na The International u Tipsportu

Inzerent

Inzerent

3. 8. 2016 06:46
Reklama

Chceš si vrchol letošního roku užít ještě více? Ať už se chceš stát profesionálním sázkařem nebo si jen opepřit zážitek z TI 6 trochou adrenalinu, teď je tu pro tebe jedinečná příležitost jak využít své znalosti Dota 2 profi scény. Na The International můžeš exkluzivně u Tipsportu sázet live, tedy v průběhu samotného zápasu. Prohlédni si picky obou týmů, zhodnoť aktuální situaci ve hře, ověř, kdo nemá na buy back a ve správný okamžik si vsaď na vítěze aktuální mapy nebo celého zápasu. Můžeš také sázet na nejbližší události ve hře, jako kdo zabije příštího Roshana nebo kdo získá příští kill.

Před zápasem se podívej na názor komunity

Na svůj oblíbený tým si samozřejmě můžeš vsadit i před zápasem. Navíc si na webu Tipsportu můžeš prohlédnout, kterému týmu sázkaři věří nejvíc. Informace můžeš načerpat z blogu o turnaji. Dále je tu možnost si přečíst analýzy zápasů od zkušených členů největší sázkařské komunity v Česku. Prohlédni si například analýzu na vítězství LGD v TI 6 zde. Inspirovat se můžeš také tiket arénou, kde sázkaři sdílejí své tikety.

Začít lze úplně zadarmo a navíc ti dáme až 50 000 Kč

Váháš, zda se sázením začít? Za zkoušku opravdu nic nedáš. Pokud je ti víc než 18 let, založ si zde účet u Tipsportu a dostaneš zcela zdarma 150 Kč na své první sázky! To ti vystačí na pěkných pár sázek. K první dotaci na sázkařský účet dostaneš navíc 100 procent vkladu zdarma až do výše 50 000 Kč. Podrobné info najdeš tady

Jak kurzové sázení funguje?

Je to opravdu jednoduché. Vyber si v nabídce esportů turnaj, zápas a tým, na který chceš vsadit. Čím nižší je kurz, tím více sázková kancelář favorizuje daný tým. Pokud si vsadíš za 100 Kč v kurzu 1.3, vyhraješ v případě správného tipu 130 Kč (tedy součin kurzu a vkladu). Samozřejmě pokud vsadíš vyšší kurz, může být výhra mnohem vyšší, ale riziko prohry tvého vkladu roste. Můžeš vsadit i více zápasů najednou, výhra se potom vypočítá jakou součin všech vsazených kurzů a vkladu na sázku. Jak vypadá takový tiket na Dotu 2 se můžeš podívat tady. Jediná podmínka je, že musíš být starší 18 let.

Analýzy zápasů – příležitost pro znalce esportů

Sleduješ pravidelně zápasy profesionálních týmů z Doty 2? Máš přehled o formě hráčů, aktuální sestavě týmů a dalších informacích z oblasti profesionální Doty? Pokud ano a máš chuť se se svými názory podělit a diskutovat o nich s komunitou sázkařů, pak je tu pro tebe jedinečná možnost analyzovat profesionální zápasy v Dotě 2 na webu Tipsportu. Za jednu analýzu si navíc můžeš vydělat až 400 Kč. Počet analýz za den není nijak omezen. O tom, jak budeš úspěšný, rozhoduje pouze komunita sázkařů. Odměnu za analýzu získáš v případě, že se jí inspiruje alespoň deset sázkařů (více zde).

Jak analýzy fungují?

Vyber si některý zápas z aktuální nabídky kurzů na Tipsportu. Napiš k němu krátký text, kde rozebereš šance týmů na úspěch. Uveď například: kdo je podle tebe v zápase favorit, jaké klíčové momenty budou rozhodovat o vítězi, kteří hráči mají formu, kteří ji naopak nemají a další zajímavosti o zápase. Analýzu můžeš sdílet na svém blogu, facebooku, twitteru, propagovat ji na streamu na twitchi, v diskuzích nebo třeba mezi přáteli na Steamu. Prostě kdekoliv tě napadne. Přímo na tvojí analýze můžeš sledovat počet přečtení, počet inspirovaných sázkařů, počet lidí, kteří ji kladně ohodnotili nebo diskutovat v chatu pod rozborem. Všechny důležité statistiky o analýzách najdeš přehledně zobrazené ve tvém profilu. Pokud se bude tvoje tvorba komunitě sázkařů líbit, nastaví si sázkaři tvůj profil na sledování. Tím se rozšíří tvoje obecenstvo a také šance na inspirace. Zaujala tě možnost analyzovat zápasy? Zaregistruj se tady a pusť se do toho!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama