Vsaďte si na největší turnaj v DOTA2 - The International
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Vsaďte si na největší turnaj v DOTA2 - The International

Vsaďte si na největší turnaj v DOTA2 - The International

Anonym

Anonym

10. 8. 2018 00:26

[Sponzorováno] Na většinu velkých esportových turnajů lze sázet.

Reklama

The International je za dveřmi a od 20. do 25. srpna si to ti nejlepší z nejlepší ve hře DOTA 2 rozdají o celkový prizepool přesahující 23 milionů dolarů, tedy v přepočtu o více než 500 milionů korun. Na vítěze turnaje pak čeká zhruba polovina této částky.

Kvalifikace se už dohrály a už tak víme, které týmy to dotáhly do samotného finále, které se odehraje v kanadském Vancouveru.

The International je díky naprosto rekordním výhrám ale také úrovni hráčů ostře sledovanou událostí nejen ve světě DOTA 2, ale v progamingu obecně. Turnaje si všímají i sázkové kanceláře na výsledky jednotlivých zápasů i celkové pořadí si můžete vsadit. Na Bet-Arena.cz se dozvíte vše podstatné o The International, pobavíte se s přátelskou komunitou a můžete načerpat inspiraci od profesionálních sázkařů, kteří právě e-gaming považují za nejlepší sport pro sázení.

Za zmínku stojí také fakt, že sázkové kanceláře nabízí první sázky nejen na The International zcela bez rizika. Podívejte se, kde můžete získat tisíce korun na sázení bez rizika.

Vsaďte si na největší turnaj v DOTA2 - The International
i Zdroj: DOTA2.cz

Proč je výhodné sázet na e-sporty

Sporty jako tenis, fotbal nebo hokej jsou tu s námi desítky let a za tu dobu si sázkové kanceláře vybudovaly ohromnou databázi, kdy mohou velmi přesně předpovídat výsledky a nastavovat kurzy tak, že běžný sázkař prakticky nemá šanci dlouhodobě vyhrávat.

Profesionální hraní počítačových her je oproti klasickým sportům relativně novou záležitostí a opravdu masově se začaly e-sporty rozšiřovat až s příchodem opravdu vysokorychlostního internetu a služeb jako Twitch. Celé odvětví je tak celkem mladé a sázkové kanceláře se teprve učí jednotlivé mechaniky hry, ale neumí ještě správně rozpoznávat, kdo je favorit nebo jak se hra skutečně vyvíjí.

Kurzy jsou tak mnohdy nastavovány velmi výhodně pro hráče a kdo se ve hře vyzná, může toho využít pro svůj prospěch a na e-sportovních turnajích něco vydělat, i když zrovna sám není progamer.

Hry, které se sázkařům opravdu vyplatí sledovat, jsou hlavně již zmíněná DOTA2, ale také konkurenční League of Legends nebo střílečka Counter-Strike: GO. Není pochyb o tom, že her, na které bude možné si vsadit, bude stále přibývat a začnou se objevovat i hry konzolové nebo mobilní.

 

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama