Vyšel nový díl podcastu Dota Shrine
Článek Vyšel nový díl podcastu Dota Shrine

Vyšel nový díl podcastu Dota Shrine

Shovelmeister

Shovelmeister

23. 12. 2020 16:28

Již třetí díl podcastu Dota Shrine je nyní dostupný ke zhlédnutí i k poslechu. Hosté Lukáš "Neex" Baran a Tomáš "poKo" Pokorný se rozpovídali o streamování a jeho vlivu na nejen Dota komunitu.

Reklama
Reklama

Podcast Dota Shrine pokračuje třetím dílem, který se zaměřil na streamování. Moderátory Martina Rotu a Michala "Shovelmeister" Mašiku tentokrát doplnili streamer Lukáš "Neex" Baran a komentátor, moderátor a pořadatel turnajů Tomáš "poKo" Pokorný, který plní i roli takzvaného lidového streamera.

Kvůli koronavirové situaci se třetí díl málem ani kvůli koronaviru nenatočil, zachráncem se ale stal Martin Rota, který nabídl k natáčení své vlastní domácí studio.

V pořadu se dozvíte, jaké schopnosti by měl správný streamer mít, čím by se mohla česká scéna inspirovat v zahraničí, co obnáší spolupráce týmu a streamera a mnoho dalšího.

Ačkoli nebylo k dispozici kolo (ne)štěstí, nezoufejte! O závěrečnou kratochvíli nepřijdete, pouze byla trochu pozměněna.

Pořad si můžete přehrát na YouTube nebo na jedné z vašich oblíbených podcastových platforem:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz