Známe všechy účastníky ESL One Fall 2021
Článek Známe všechy účastníky ESL One Fall 2021

Známe všechy účastníky ESL One Fall 2021

Shovelmeister

Shovelmeister

13. 8. 2021 13:30

ESL odhalilo všech 12 účastníků nadcházejícího turnaje ESL One Fall 2021. V období od 21. do 29. srpna se bude hrát o prize pool v hodnotě 400 tisíc dolarů.

Reklama
Reklama

Další ze série online turnajů ESL One se odehraje ke konci srpna s prize poolem 400 tisíc dolarů. Soutěž bude zajímavá pro fanoušky z celého světa, jelikož o titul zabojuje 12 týmů z 5 regionů. Chybět budou pouze zástupci Severní Ameriky.

Formát turnaje je stanoven na skupinovou fázi a play-off s dvojitou eliminací. Z každé ze dvou skupin postoupí dva týmy do Upper Bracketu, dva týmy do Lower Bracketu a zbytek bude vyřazen.

Hlavním kandidátem na vítězství jsou čínští šampioni posledního Majoru PSG.LGD, kteří ukázali, že na světové scéně nemají konkurenci. Dále do bojů o titul s velkou pravděpodobností promluví i asijský supertým T1, jemuž se podařilo vyhrát předchozí ESL One turnaj. Soutěž bude zajímavá i pro fanoušky slovenské Doty, jelikož pozvánku obdrželi i Tundra Esports se slovenskou carry hvězdou Oliverem “Skiter” Lepkem.

Průběh celého turnaje budete moci sledovat na oficiálním kanálu v angličtině nebo ruštině.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz