Zpravodajský coverage ESL One Birmingham na DOTA2.cz
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Zpravodajský coverage ESL One Birmingham na DOTA2.cz

Zpravodajský coverage ESL One Birmingham na DOTA2.cz

gubesh

gubesh

23. 5. 2020 15:43

Naše redakce se rozhodla, že pro vás na webu DOTA2.cz připraví exkluzivní zpravodajský servis z nadcházejícího Majoru ESL One Birmingham 2020. Od 24. května do 7. června se budete moct denně těšit na nový článek od některého z našich redaktorů.

Reklama

Máme za sebou ESL One Los Angeles, WePlay! Pushka League a sotva co se dnes dodíváme na grand finále OGA Dota PIT 2020, už nás bude čekat další z Major turnajů – ESL One Birmingham. Nové ESL bude, stejně jako všechny zmíněné šampionáty, probíhat online. To znamená, že namísto hlavního eventu, se uskuteční čtyři regionální ligy. V těch bude šestatřicet týmů zápolit o celkové prizemoney v hodnotě 335 000 amerických dolarů.

 

Naše pozornost se upíná směrem k EU & CIS lize, v níž nás těší české zastoupení v týmech Ninjas in Pyjamas a Vikin.gg a v které je v současnosti, v porovnání s ostatními regiony, kvalita her na výši. Fanoušci ze Slovenska si také přijdou na své. Od 25. května budou moct podporovat Olivera "Skiter" Lepka s týmem CR4ZY v americké lize.

 

Zpravodajský coverage ESL One Birmingham na DOTA2.cz
i Zdroj: DOTA2.cz

 

Co pro vás připravujeme

Čtyři naši redaktoři pro vás budou sledovat to nejzajímavější z ESL One. Články budeme přidávat téměř každý den, v nichž budeme shrnovat to nejpodstatnější, informovat o našich nadějných hráčích a analyzovat některé ze zápasů. Žánrová nabídka bude opravdu pestrá: nebudou chybět analýzy, rozhovory, shrnutí a samozřejmě novinky. Ty z vás, které baví si spestřit sledování her sázením, jistě potěší i naše tipy na potenciálně dobré kurzy.

 

Takto velká časová investice by samozřejmě nebyla možná bez pomoci Grunexu, díky kterému (mimo jiné) s námi na článcích bude spolupracovat také grafik a bez vašeho zájmu, který o naše články projevujete. Česká DotA 2 si momentálně zaslouží velkou pozornost a naším radostným posláním je vás o ní informovat.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama