Zveme vás na MSI Gaming Roadshow 2016
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Zveme vás na MSI Gaming Roadshow 2016

Zveme vás na MSI Gaming Roadshow 2016

ankerek

ankerek

16. 11. 2016 17:17
Reklama

Společnost MSI opět vyráží představit své nejnovější herní notebooky a počítače na oblíbenou MSI Gaming Roadshow 2016, která se uskuteční na vysokých školách v Pardubicích, Brně a Ostravě. Přijď na přednášku, kde se dozvíš zajímavosti a výhody jednotlivých technologií a vychytávek MSI. Určitě jsi ještě neviděl naživo unikátní batoh MSI VR One nebo malý a velmi výkonný MSI Vortex G65. Chybět nebudou herní notebooky s plnou podporou a certifikací pro virtuání realitu, jako je zcela nový notebook MSI GT73, extrémní notebook s dvěma grafikami a mechanickou klávesnicí MSI GT83 nebo ultramobilní ale přesto výkonné notebooky MSI GS63 a GS43 s tloušťkou pouhých 18mm a váhou 1,8kg.

Zveme vás na MSI Gaming Roadshow 2016
i Zdroj: DOTA2.cz

Vstupné je ZDARMA a pro každého, kdo se dostaví na přednášku, je připraven dárek! Navíc můžeš vyhrát herní grafiku MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G a další ceny. Podrobný harmonogram jednotlivých akcí najdeš po kliknutí na konkrétní školu nebo na www.MSIRoadshow.cz:

*Kliknutí na odkaz vás přesměruje na Facebook událost, kde doporučujeme potvrdit účast.

Přednášky i výstavka produktů jsou zdarma a jsou otevřeny široké veřejnosti, tudíž zveme všechny hráče a IT fanoušky na netradiční předvánoční MSI Gaming Roadshow 2016 – www.MSIroadshow.cz.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama