Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay
Článek Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay

Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay

Shovelmeister

Shovelmeister

17. 5. 2021 18:20

Ukrajinská společnost WePlay oznámila na svých sociálních sítích místo pořádání druhého Majoru sezóny.

Reklama
Reklama

Společnost WePlay oznámila na svých sociálních sítích a blogu datum a místo konání druhého Majoru sezóny. Takzvaný AniMajor, který bude ve stylu anime, se odehraje od 2. do 13. června v Kyjevě. Všichni hráči budou na místě, fanouškům bude kvůli epidemiologické situaci přístup odepřen.

Na Major se kvalifikují týmy z regionálních DPC lig. Z každého regionu postoupí jeden tým přímo do play-off, další tým do skupinové fáze a do bojů o divokou kartu se dostanou dva další týmy ze západní Evropy a Číny a po jednom z jihovýchodní Asie a východní Evropy. Nyní je jisté, že na Majoru uvidíme tyto týmy:

  • Alliance
  • Virtus.Pro
  • Spirit
  • Aster
  • NoPing Esports

WePlay nejsou na poli pořádání esportových turnajů žádnými nováčky. V minulosti se proslavili sérií turnajů Tug of War a rovněž organizovali i nejsledovanější Minor. Známí jsou hlavně pro originalitu výzdoby svých studií. S velkou pravděpodobností se dočkáme něčeho podobného i na Majoru, akorát v anime stylu.

Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz