Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay

Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay

Shovelmeister

Shovelmeister

17. 5. 2021 18:20

Ukrajinská společnost WePlay oznámila na svých sociálních sítích místo pořádání druhého Majoru sezóny.

Reklama
Reklama

Společnost WePlay oznámila na svých sociálních sítích a blogu datum a místo konání druhého Majoru sezóny. Takzvaný AniMajor, který bude ve stylu anime, se odehraje od 2. do 13. června v Kyjevě. Všichni hráči budou na místě, fanouškům bude kvůli epidemiologické situaci přístup odepřen.

Na Major se kvalifikují týmy z regionálních DPC lig. Z každého regionu postoupí jeden tým přímo do play-off, další tým do skupinové fáze a do bojů o divokou kartu se dostanou dva další týmy ze západní Evropy a Číny a po jednom z jihovýchodní Asie a východní Evropy. Nyní je jisté, že na Majoru uvidíme tyto týmy:

  • Alliance
  • Virtus.Pro
  • Spirit
  • Aster
  • NoPing Esports

WePlay nejsou na poli pořádání esportových turnajů žádnými nováčky. V minulosti se proslavili sérií turnajů Tug of War a rovněž organizovali i nejsledovanější Minor. Známí jsou hlavně pro originalitu výzdoby svých studií. S velkou pravděpodobností se dočkáme něčeho podobného i na Majoru, akorát v anime stylu.

Druhý Major sezóny bude pořádat agentura WePlay
i Zdroj: DOTA2.cz
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz