Lucie.ai pořádá exhibiční zápas a doplňující soutěže pro diváky o zajímavé ceny
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Lucie.ai pořádá exhibiční zápas a doplňující soutěže pro diváky o zajímavé ceny

Lucie.ai pořádá exhibiční zápas a doplňující soutěže pro diváky o zajímavé ceny

Shovelmeister

Shovelmeister

20. 8. 2021 12:00

* Lucie Ai * je pohodová komunita hráčů Dota 2 s vlastním zázemím a TeamSpeak 3 serverem. Kromě toho provozuje i web lucie-ai.space s vlastním Dota 2 botem a propracovaným systémem sbírajícím statistiky ze hry. A tato Lucie si pro vás připravila zajímavý program na jedno nedělní odpoledne.

Reklama
Reklama

Všichni si otevřete kalendáře a vyznačte si datum 19. září, jelikož právě tento den bude naplněný Dotou. Uskuteční se celkem dva exhibiční zápasy mezi elitními tuzemskými týmy L2P a Mindcat Esports, které pořádá komunita slečny Lucie. Dalšími body v programu jsou 1v1 zápas na midu mezi diváky a profesionálními hráči a cvičné lobby, ve kterém si zahraje osm diváků se dvěmi profesionály.

Program exhibice:

  1. Exhibiční zápas MINDCAT Esports vs L2P
  2. Divácká soutěž 1v1 mid only
  3. Druhý exhibiční zápas MINDCAT Esports vs L2P
  4. Lobby s profesionálními hráči

Exhibiční zápasy a diváckou soutěž odvysílá na svém streamu Lukáš “NeeX” Baran společně s Danem “Dannymon” Proškem. Závěrečného lobby a následné afterparty se poté ujme další známý streamer Lukáš “Mexxess” Víra.

Divácká soutěž nabídne zápas dvou vybraných diváků s jedním z profesionálních hráčů. Oba vylosovaní fanoušci obdrží hlavní cenu nezávisle na výsledku utkání. V lobby s profesionálními hráči budou stanoveni dva kapitáni z řad hrajících týmů, kteří k sobě dostanou 4 vylosované diváky. Na konci zápasu vybere každý z kapitánů nejlepšího hráče, který obdrží jednu z cen. Pokud byste se chtěli zapojit, musíte vyplnit registrační formulář, přihlásit se můžete pouze jedním steam účtem, a to do obou soutěží.

Další informace o exhibici se dozvíte v dalších týdnech.

Ceny za soutěže:

  • 4x Karton drinků Semtex Focus
  • 4x Poukaz na 20 € na Steam
  • 2x 1ks Produktu Insinkt.gg dle vlastního výběru
  • 4x 50% sleva na nákup až 4 ks produktů instinkt.gg
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz