Na´Vi posazují své zbývající hráče na lavičku
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Na´Vi posazují své zbývající hráče na lavičku

Na´Vi posazují své zbývající hráče na lavičku

Shovelmeister

Shovelmeister

23. 7. 2021 18:00

Ukrajinská organizace Natus Vincere se po neúspěšné kvalifikaci na The International 10 loučí se svými zbývajícími hráči.

Reklama

Organizaci Natus Vincere se i přes hvězdná jména na své soupisce nepodařilo kvalifikovat ani na jeden z Majorů a kvalifikace na The International pro ně dopadla rovněž mizerně. Tým prohrál ve spodní části pavouka s týmem Empire, což vyústilo v dělené 5.-6. místo a nepostup na TI, což bylo pro papírově nejsilnější tým v kvalifikaci obrovské zklamání. Hráči Volodymyr “Noone” Minenko, Roman “Ramzes666” Kushnarev a Vladimir “Rodjer” Nikogosyan spolu vyhráli již několik Majorů a více než rok kralovali světové Dotě v dresu Virtus.pro.

15. července odešel z týmu kapitán Akbar “Sonneiko” Butaev a nyní vedení organizace posazuje všechny zbývající hráče na lavičku. Pomyslná “střídačka” Na´Vi aktuálně praská ve švech, je na ní totiž hned sedm hráčů. 9pasha a young G jsou na ní dokonce již od minulého září a letos v dubnu se k nim přidal i GeneraL.

Organizace hodlá změnit přístup k Dota 2 sekci a další informace zveřejní v příštích týdnech.

Bývalá sestava Natus Vincere

  1. Alik “V-Tune” Vorobey
  2. Volodymyr “Noone” Minenko
  3. Roman “Ramzes666” Kushnarev
  4. Vladimir “Rodjer” Nikogosyan
  5. Akbar “Sonneiko” Butaev
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz