DOTA2.cz Článek

Organizace Nigma uzavírá partnerství s leteckou společností Etihad Airways

shovelmeister
Shovelmeister
26. 4. 2021 17:00 Sdílej:

Jedna z nejlepších světových organizací dosáhla velkého úspěchu. Jako první na světě navázal tým Nigma spolupráci s velkou leteckou společností.

Reklama
Reklama

Organizace současných vicemistrů světa oznámila na svých sociálních sítích nově uzavřené partnerství s leteckou společností Etihad Airways ze Spojených arabských emirátů. Jedná se o první spolupráci tohoto druhu napříč elektronickým sportem.

Celá organizace včetně vedení se rovněž bude v rámci spolupráce s organizací AD Gaming stěhovat do Abú Dhabí, hlavního města Spojených arabských emirátů. Emiráty si od spolupráce slibují rozvoj esportu v regionu.

Jako dítě jsem snil o tom, že se stanu pilotem. Partnerství s mou oblíbenou aerolinkou je pro mě významné na osobní i profesní úrovni.

říká Mohamed Morad, spoluzakladatel týmu Nigma.

Etihad Airways již od roku 2009 sponzorují britský fotbalový velkoklub Manchester City. Další významné spolupráce navázaly aerolinky i v rámci Formule 1, rugby a basketbalu.

Tým Nigma hraje aktuálně pouze v jedné soutěži, a to v DreamLeague Season 15 DPC Western Europe Upper Division, kde zaujímá dělené 6.-7. místo. Další ligové utkání odehrají v sobotu 1. května ve 21:00.

Sestava týmu Nigma

  1. Igor “iLTW” Filatov
  2. Amer “Miracle” Al-Barkawi
  3. Ivan “MindControl” Ivanov
  4. Maroun “Gh” Merhej
  5. Kuro Salehi “Kuroky" Takhasomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz