Valve oznamuje práci na druhé sezóně DOTA: Dragon´s Blood
i Zdroj: DOTA2.cz
Článek Valve oznamuje práci na druhé sezóně DOTA: Dragon´s Blood

Valve oznamuje práci na druhé sezóně DOTA: Dragon´s Blood

Shovelmeister

Shovelmeister

19. 4. 2021 17:03

Po necelém měsíci od uvedení seriálu DOTA: Dragon´s Blood na Netflix Valve oznamuje práci na další sezóně.

Reklama

Na konci března byla na streamovací platformu Netflix přidána první série anime seriálu DOTA: Dragon´s Blood. Seriál se dodnes těší velké oblibě, v několika státech byl v prvních dnech po vydání dokonce nejsledovanějším titulem na celém Netflixu.

Valve na svých sociálních sítích oznámilo, že tvůrci začínají pracovat na další sérii, která se bude jmenovat “Book 2”. V oznámení se nic neříká o počtu dalších dílů ani o datu vydání, na bližší informace si budeme muset nejspíše několik měsíců počkat.

Ve tweetu bylo kromě oznámení další sezóny zmíněno i zařazení dokumentu Free to Play mezi dostupné filmy na Netflixu. Ten se zaměřuje na příběhy tří hráčů na prvním šampionátu The International, který díky svému v té době obrovskému prize poolu převrátil svět esportu naruby.

V posledních měsících Valve investuje mnoho času a prostředků do prostředí okolo Doty. Nedávno jsme se kromě DOTA: Dragon´s Blood dočkali updatu, který zjednodušil novým hráčům jejich první okamžiky ve hře a patche 7.29 s novou hrdinkou Dawnbreaker. Zda se hráčská základna po těchto změnách skutečně rozrůstá, se dozvíme v příštích měsících. Pokud však Valve ve snaze přilákat nové hráče nepoleví, je velká šance, že se cíl podaří naplnit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým DOTA2.cz