DOTA2.cz Článek

Valve pokračuje ve spolupráci s Netflixem, na platformu bude přidán dokument Free to Play

shovelmeister
Shovelmeister
16. 4. 2021 17:19 Sdílej:

Dokumentární film Free to Play, který zachycoval příběhy třech hráčů soutěžících na prvním ročníku The International bude dostupný na streamovací platformě Netflix.

Reklama
Reklama

V pondělí 19. dubna bude na Netflix přidán dokument Free to Play, který ukazuje dění na The International 2011. V dokumentu se mohou diváci také dozvědět o životních příbězích hráčů Dendi, Fear a Hyhy. Film je dosud dostupný na YouTube a stáhnout si ho můžete i na Steamu, jak to bude po uvedení na Netflix není zatím známé.

S přidáním Free to Play na Netflix má nepochybně souvislost úspěšný anime seriál Dota: Dragon´s Blood, jenž vyšel na platformě na konci března. Seriál dostal od kritiků velmi kladná hodnocení a během prvních dnů se dostal mezi nejpopulárnějších deset seriálů na celém Netflixu, v Rusku dokonce několik dní vedl.

Kromě Free to Play Valve natočilo ještě sérii dokumentů True Sight, v nichž jsou zpočátku zobrazovány příběhy týmů Evil Geniuses a Fnatic. V pozdějších dílech se tvůrci zaměřovali spíše na konkrétní finálové zápasy. I tento dokumentární seriál je k nalezení na YouTube, nejoblíbenější díl má bezmála 10 milionů zhlédnutí. O uvedení True Sight na Netflix se zatím nemluví, pokud ale Free to Play bude mít na Netflixu úspěch, dá se to očekávat.

Valve se spoluprací s Neflixem, vylepšením tutoriálu a stálými updaty snaží přilákat ke své hře nové hráče, protože jejich počty stagnují či se lehce zmenšují. Pokud bude Valve v tomto trendu pokračovat, je šance, že se komunita bude zase rozrůstat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

DOTA2.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým DOTA2.cz